Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ja som proti HAK priatel proti kondomom

Príspevok v téme: ja som proti HAK priatel proti kondomom
may

Rozhodla som sa prestat brat hormonalnu antikoncepciu. Samozrejme, ze mojmu priatelovi sa to nepaci. kondomy pouzivat nechce. Vraj je to ako ‘hrat pocitacovu hru’. Mam nepravidelnu menstruaciu, takze na plodne/neplodne dni sa spoliehat neda. Momentalne praktizujeme prerusovanu suloz….z coho je tiez flustrovany, pretoze chce este zostat vo mne, ked sa spravi. Urcite si nechcem dat zaviest teliesko(mam iba 28). Ako to riesite vy?…babatko zatial neplanujem.

palomino

To hej, urcite to nie je ziadna vyhra na pecen a tak, mnohe zeny nie su schopne po vusadeni ani menstruovat bez vyvolavaciek. Ja som to brala niekolko rokov, som rada, ze som z toho vyviazla v poriadku a brat to uz nechcem. To nevadi, trochu sa poucis a budes mat pokoj, neboj, to zvladas. Tak sa drz.

madmeoiselle

no to ja ti zavidim, ja mam tento tyzden este 3 ksusky a v juni este statnice to sa musim naucit dalsie 4 predmety. TAkze nic moc, aj ja chcem veget konecne:-) No aj som nikdy HAk brat nechcela a uz ani nebudem. Aj bratova nastavajuca musela prestat brat HAK koli tomu, ze mohla chytot trombozu. No neviem ake stanovisko k tomu stavat, ale ja som velmi za zbytocne tabletky moc neni.

usiko

may, tak nech sa tvoj pritel nehneva ale mal by pochopit ze HAK nie je ziadna vyhra pre tvoj organizmus a prisposobit sa....moj bol od zaciatku proti HAK, tak som aj po roku vysadila, lebo som mala zdrav. problemy...a on je stastny, ze si nenicim telo...praktizujeme prerusovanu suloz...alebo kondom...netrva na tom, ze vo mne ostane, ved chape, ze sa to neda....laska a sex je o kompromisoch...

madmeoiselle

no ja som zostala zarazena, lebo ked si pisala o skole, som nevedela aka si stara:-) Chodis denne do skoly? No ja by som to chcela stihnut este pred 30, ale to uz len z toho dovodu ze u nas v rodine maju zeny po 30 problemy s otehotnenim, takze radsej skor a nech je:-)))

madmeoiselle

palomino, no tak to si zisti, ja neviem ci by som to riskovala aj tak.... asi nie. Aj ked 8 rokov s kondomom a prerusovak, juj, no nechcela by som, je to strasne dlhy cas...... A babo skorej nepripustate? may no je to tazke, chcelo by to nejaky kompromis, opytaj s agynekologa ake su moznosti a urcite n´ti poradi nieco. Ved je v tejto oblasti odbornik. JA neberiem HAK a ani som nikdy nebrala, je mi to proti srsti napchavat sa liekmi.

may

ja nebereim HAK uz skoro rok ;-)... nechcem brat extra hormony, bojim sa vedlasich ucinkov...atd. ja mu vzdy vyklopim vsetko na rovinu. lekar vravel, ze je pre mna HAK OK ja si myslim nieco ine. je mi luto ak moj milovany ma s tym problem...ale zaroven chcem aby sme si obaja v poho uzili sex.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ja som proti HAK priatel proti kondomom - Fórum - ZDRAVIE.sk