priatel a rodina

Príspevok v téme: priatel a rodina
s1ma

ahojte mam 17 a priatela uz niekolko mesiacov. Moji rodicia o nom nevedia. Vobec by sa nehnevali keby sa o nom dozvedeli, ale ja sa s rodinou o tychto veciach strasne nerada rozpravam. Minule nas spolu videl mamin brat a ja uz len cakam kedy stretne mojich rodicov a hned im to vykvaka. Strasne nemam rada ked sa o tom musim s niekym bavit a uz to vidim ako ma bude cela rodina spovedat, otec si bude robit srandu a mama sa bude tvarit ako moja najvacsia kamaratka a bude sa vypytovat vsetko, aj ked je to strasne neprirodzene pre nu (velmi dobre ju poznam)...Bude to len jedno hlupe divadlo, ktoreho vobec nemam chut zucastnit sa... Mam to ignorovat alebo co s tym? :(

rada

aaaaale ignorovat to mozes. Ked to mamin brat povie, tak mas o starost menej a vyjde to najavo. Ak nemas chut a nechces, tak nemusis, sama sa este na to necitis im to oznamovat. Ja som po roku predstavila svojho priatela a nerobila som si z toho. Raz to pride. Nechaj to tak. A si este mlada, ktohovie, co sa zmeni? Nemusis si vobec nad tym lamat hlavu.

s1ma

asi hej....prejde to rychlo a bude :) ale nejdem im to asi hovorit...tak ci tak im to povie on alebo sa ma spytaju a poviem....w rodine mame dost chladne vztahy a toto mam po otcovi, ze absolutne neviem vyjadrovat svoje city a nerada ich nejak ukazujem takze mi je proti srsti sa o tom rozpravat s rodicmi......

s1ma

ale vravim ze oni sa hnevat nebudu len sa ku mne vzdy spravali akoby som mala 5 a bola by som zalubena do svojho spoluziaka v skolke :D vzdy ked som mala chalana....proste mi to bolo vzdy fakt hlupe....on je na tom rovnako tiez to nerad riesi s rodinou....no asi si pockam na to kym to vsetko vyklopi mame jej brat :D

moniqa87

pozri, tym si kazdy raz npresiel a nebude to dlho trvat, take to spovedanie, po case to bude ok, pretrp to a bude lepsie

luciferka

Ahoj, nic na tom nie je ked sa s nimi o tom porozpravas, ja som sa tiez vzdy obavala, a teraz su nadsenzy z mojho priatela, rozumeju si. kludne im to povedz, uz mas na to dost rokov

jaaaaa

Mas uz 17 rokov a ked to myslis s priatelom vazne,tak snad by si to ignorovat nemala.Bolo by dobre,keby ste si navzajom s rodicmi vytvorili dobry vztah.Raz v manzelstve to ocenis :-)

machulka006

ja by som to neignorovala, veď akto s tým chlapcom myslíš vážne raz im to bude musieť povedať, nie? takže kľudne im to dnes oznám, že máš priateľa a hotovo...