Herbalife - potrebujem pomoct

ivkaxxxx

herbalife je super.jedla som ho 3 roky.v tehotenstve nie a lutujem to.dnes chudnem na herbalife.pretoze mu verim.ano, na zaciatku bol hlad a preto som sa moc neobmedzovala v jedle.normalne si dajte banan.ten zasyti.alebo priamo do koktejlu banan.mam celu bunku.caj nie, lebo kojim.ale ten caj je super.inak na hlad je aj protein od herbalife.viete ako to je.musite mat spravne mnozstvo proteinu.nesmiete mat hlad.a len tak pre zaujimavost.nieje nad tuto znacku.co potvrdzuju miliony klientov a nobelove ceny.kto ma zajem, nech napise a ja dodam kontakt.kupujem z cca 50% slevou.samozrejme nesmiete jest chipsy, sladke pecivo a biele, sladkodsti a musite studovat co mate na jogurte.bo niektore obsahuju vela skrobu.

jarka43

Samotný H. ti nepomôže. Musíš zmeniť životný štýl. Potom začneš chudnúť. H. je riešenie stravy, možno na chvíľku, kým sa zorientuješ, ale potom je lepšie vedieť niečo o papaní a nie sa napájať zmeskami na ktorých niekto dobre zarobí a tebe v zásade nepomôžu. Nie dlhodobo. -odkaz odstránený-

jasterickaaa

no ked som uzivala tie produkty...tak som samozrejme aj cvicila pravidelny kazdy den....5 dni v tyzdni....a schudla som 12 pounds....to je asi tak 5,5 kila....cez leto som to prestala uzivat...lebo vselijake party...stanovacky a tak...a to sa neda na campe, ze iba kokteil popijat...ale tak uz sa blizi zima a vtedy viem, ze opat zacnem s herbalife...mam celu bunkovu...a najviac milujem cajik malinovy...mnami...je uzasny...dodava mi tolko energie...ze aj ked spim malo hodin, tak na druhy den som fit ako rybka...samozrejme uzivam aj kozmetiku...a na krem na tvar nedam dopustit...tvar si odlicim s hocicim...ale krem si iny okrem z herbalife na tvar nedam...neviem...zvykla som si..ma prijemnu vonu...je proste uzasny...

julinka26

Robím s Herbalife produktami 3 roky a veľmi sa mi darí nielen v kozmetike, ale aj s vnútornou výživou pre telo. Mám veľa spokojných klientov, ktorí schudli a upravili si svoje zdravotné problémy. Len treba dodržiavať všetky rady poradcu, na to som tam aj ja. Za tie tri roky som nikoho neodflákla, neodbila a všetci sú spokojní. Som rada, že vás je toľko veľa tých, ktorí sú spokojní a neľutujú tie peniažky. Vždy vravím, že to stojí za to.

zuna4

dobry den.....potom ako som si precitala vsetky vase prispevky nbedalo mi nenapisat vam.....ja som za polroka zjedla asi 5 baleni koktejlov a toho vsetkeho,co sa k nemu berie a povedzme si uprimne.....koktejl je ako kazdy iny,aj ked som sa extra snazila,leo som tomu strasne verila,citila som hlad a kedze som s tym aj pracdovala,tak mi prosim nepiste,ze som nieco robila zle....aj napriek mojmu usiliu uz po mesiaci nejako vaha nesla dole...a pokrem toho,nie je mozne a sami to dobre viete,aby niekto dokazal cele dni si nahradzat jedlo koktejlom a okrem toho,ak chcete chudnut,tak aj pri inych stravovacich metodach by sa malo cvicit...a ked som si prepocitala,kolko penazi som na to nechala,uvedomila som si,ze takto sa to neda a dnbes peniaze nechavam na ovocie,zeleninu a vysledky su uchvatne...tu nie je co komentovat,je pravda,ze uz neobsahuju tolko zdravia ako v minulosti,ale stale su jedinym a najucinnejsim prostriedkom ku zdraviu a stoja urcite menej penazi ako vsetky tie \\\"produkty na chudnutie\\\"....tak aj ti,ktorui by takto chceli chudnut,nech porozmyslaju,ci sa im oplati do toho investovat,ked budu musiet dodrziavat ake iste pravidla a ak clovek chce schudnut,nepotrebuje radcu,pretoze aj tak je vsetko len o pevnej voli a tem,kto ju nema,nechudne ani keby mal 100 poradcov...

jasterickaaa

no ja som nakoniec schudla...5 kg...a som stastna ako blcha...konecne mam spat svoju povodnu vahu a herbalife mi v tom pomohol...je sice prevda, ze uz viac ako mesiac neuzivam produkty...ale nepotrebujem to uz...a ziadny jojo efekt sa nedostavil...jupiiiiii

bezdiety

keby všetky tieto doplnky výživy tak zázračne fungovali,tak sme všetky štíhle:-))))))a ešte aj bez celuly:-))))

D_nika

musim sa pridat, prave drzim dietu s pomocou herbalifu. pokial mas dobreho poradcu, tak to ide! kokteily pijem dva mesiace, schudla som zatial cca 7 kg a cvicit som zacala len nedavno. su iste zasady, ktore musis dodrziavat a vtedy to vazne ide - ako napriklad pitie vody (0,4 l na kazdych 10 kg vahy)a prestavky medzi jedlami minimalne 3,5 hodiny. Pre tazke zaciatky si mozte zobrat k tomu proteinovy prasok a podobne, jedavat zeleninove salaty je tiez dobry napad. A koktejlom sa nahradzuju ranajky a vecer, na obed jedavam polivku a po hodine si dam druhe jedlo. Poradkyna mi vravela, ze by bolo fajn delit stravu, ale nerobim to vzdy, proste si dam, na co mam chut. Je fakt, ze obcas zhresim niecim sladkym, ale potom si to vypotim poctivo v posilovni a citim sa super! Pevne verim, ze to takto pojde dalej, zatial je to cca 30 cm na obvodoch, tesim sa na dalsie uspechy a dakujem herbalifu za novu sancu ;-) Ked clovek chce, vsetko sa da...

Navyse, pouzivam aj ine produkty a som VELMI spokojna.. (na zenske problemy odporucam tang kvei, po 2-3 baleni sa URCITE dostavi ucinok!! - mam to odskusane! neplatili na mna hormony, pribrala som asi 12 kg za rok a napokon som objavila prirodne veci, ktore mi napravili menzes ako nic predtym! dokonca som kvoli nepravidelnosti musela na operaciu cysty, kvoli ktorej mam teraz pod bruskom 12 cm dlhu jazvu.... myslim, ze uzivat tieto produkty je ovela lepsie ako si telo nicit niecim neprirodzenym a umelym)

jasterickaaa

bupa8: ahojky...wooow...takze ty si schudla?...ja uz rozmyslam, ze to zavesim na klinec...neviem...stale vaham...nemohla by si mi dat tvoj mailik?...mohli by sme takto popisat...alebo sa mi ozvi na moj, jasterickaaa@hotmail.com, takto mozme aspon komunikovat, kde robim chyby alebo tak...dakujem krasne...papik