Herbalife - potrebujem pomoct

tina2219

pre Monzu: áno,pri užívaní produktov je postup. Najskôr si musíš začať telo čistiť. Máme aj produkt, ktorý priamo čistí pečeň.

Nikola05

Ja som uzivala herbalife ale nic som neschudla.Tak isto to bolo aj pri liekoch.Az emulips mi pomohol schudnut 20kg za 4 mesiace.

NikaPT

Ja pracujem pre herbalife v uk a velmi odporucam!
Ja tu pracujem ako osobny trener a tieto produkty velmi pomohli mojim zakaznikom! Zatial som nemala nespokojnych zakaznikov:)
Neviem ako na SK, no tu po 30 dnoch ak zakaznik nie je spokojni,peniaze mu vratia!
A mam taky dojem ze je to tu aj lacnejsie:D

mirka7

A čo tak sa stravovať zdravo? Kamoška sa dala pred 3 mesiacmi na herbalife, cíti sa \"úžasne\", má \"veľa energie\" a iné drísty... Ja netvrdím, že v tých vitamínoch nič nie je, ale keď som s ňou bola na víkende a ona do seba trepala len tabletky a ráno pila koktejlík a \"toto nemôžem, hento nemôžem, kávu nepijem...\" Keď som jej povedala, nech prejde na vyváženú stravu, 5x denne a veľa tekutín, môže si prípadne dohodiť nejaký doplnok výživy z lekárne za ľudskú cenu, tak oponovala, že ona sa cíti takto dobre, no neviem...žeby som mala jesť len tabletky a jedno varené jedlo denne??? Okrem toho tá premrštená suma za tie prípravky...

lajka

No, ale ste všetky sprosté.
Neviete čo zo sebou.
Jedzte zdravo a nepotrebujete takýto drahý humus.
Pozeráte modré z neba?
Títo ludia by boli radi, keby boli zdraví a nie ako vy. Nevážite si toho, čo ste od prírody dostali. ZDRAVIE.
Ja radím-NEŽERTE

zidulka

Ja som s Herbalife schudla 7 kg ale musela som si rozšíriť program o termojetics čaj a protein lebo to slo velmi pomaly, ked som mala len koktail, teraz si už udržujem vahu a je to super -odkaz odstránený- Tam mi aj poradili a ešte stale radia.

natanova

dobry den ano mam vynikajuce skusenosti s produktami herbalife.vyriesila som si dlhorocnu nadvahu,a problemy s oblickami a ženskymi vecami.je ale doležite ak nemate zatial žiadny vysledok ,aby ste zavolali cloveku ktory vam ich predal je totiž možne že ich zle užívate alebo mate zly pitny režim.vyrobkov sa nebojte su užasne ja ich pravidelne užívam už roky.

milanzv

Je zaujimave čítať ako dokážu ženy komunikovať. Je naozaj môj vlastný názor nad všetkými? Prajem krásny deň.