Herbalife - potrebujem pomoct

Kejt123

Júlia87 máš úplnú pravdu. Treba jesť aj 5x denne zdravú, vyváženú stravu, dodržiavať pitný režim, veľa pohybu.
Na drahé výrobky na chudnutie vyhadzujete zbytočné peniaze. Treba sa držať faktu, že príjem potravy nesmie prevýšiť výdaj.
Osvojte si glykemický index potravín. Schudnúť môžete aj pri CLA a ďaľších, xy výrobkov od xy firiem. Sú to len výživové doplnky a nie zázračné pilulky. Nepoučiteľné baby.....

vanessa m.

salonka ja nikomu nič nevnucujem,pokial viem tu si mame radit a a pisat skusenosti s tym čo sme vyskušali.ja len dufam že aj ty prideš na to čo je zdrave chudnutie.stači si prečitat par člankov a budeš v obraze aj ty.

salonka

vanessa m. Nie som tu na to,aby som tebe vysvetľovala prečo a načo niečo užívam a som spokojná.Ak Ty neveríš,nemusíš,ja Ti nič predsa nasilu nevnucujem.Ak si si nevšimla,si vo fore,kde si môže zverejniť každý svoj názor.Že ho Ty nezdielaš,to je len Tvoj problém.Nemusíš za to robiť to seba supermanku v zdravej spôsobe života.vyhovuje Ti to,čo robíš?Ok,tak si to rob iďalej,ale druhého tu nešľap do zeme len preto,že som ja nepadla do kolien z Tvojich zaručených spôsobov ako schudnúť.

otvorte oci

ahojte, nemam nijake skusenosti s chudnutim s herbalifom, ani s nicim inym, okrem cvicenia kalanetiky, ale mam skusenosti ineho charkteru s touto firmou. nebudem vam vypisovat konkretne veci, len si prosim precitajte tento clanok www.modlitba.sk a to, co tam pisu je uplna pravda.. herbalife je odrb a vymetaju ludom mozgy.. btw podobnych clankov najdete este stovky ...
tak vela zdaru s chudnutim, ale radsej bez herbalifu:)

vanessa m.

salonka no tak to veru že neviem kto koho viac pobavil....vidim že o chudnuti nemaš ani paru,pri chudnuti musiš viac spalit ako prijat a nie hladovat a sediet na riti tym padom si ta lahko najde jojo efekt aj ked akože s herbalife sa ti nedostavi.alebo maš možnost ešte jednu.do smrti pit koktail lebo ked prejdeš na normalnu stravu tak si v riti.ale musim podotknut že na toto som prišla vdaka herbalife a je smutne že niektorym to ešte nedošlo.ale to pride neboj sa....

salonka

vanessa m.Ty si začala poukazovať na to,že ja len poukazujem na to,že mám peniaze na takéto bezcennosti,tak tu nevyskakuj,ešte si ublížiš....Takto sa necháš vytočiť....

vanessa m.

salonka tak ty ma nazyvaš chuderou ty krava jedna trapna!!!a určite som to neni ja čo sa pyta na chudnutie 10kg za mesiac taka pri... som neni aby som si ničila zdravie a ani taka pri... som neni aby som sa tu chvalila že ja mam ne herbalife.peniaze si na to najde každa len každa normalna aj popremyšla kam ich investuje no ty medzi ne asi tažko patriš.a mam ta na haku s takou kozou sa tu dohadovat.žer si ten svoj koktail a poser si zdravie tvoj bordel,takym sliepkam ako si ty neni rady ani pomoci.a ako niekto kto akože pracuje v nemocnici by si mohla mat aj troška viac rozumu...