Padanie vlasov

mimi022

ahoj skus šampon Vichy taký červený z lekárne je drahý a treba ho používať aspon pol roka s prestávkami ale mne velmi pomoho vlasy su hustejšie asi o 50 percent nepadaju a maju peknu lesklu farbu

RaMa

Ahojte, od narodenia mám jemné vlasy, ale v prechode sa mi veľmi preriedili. Po gynekologickej stránke som v úplnom poriadku. Užívala som dlhodobo rôzne lieky proti padaniu vlasom, ale nič nezabralo. Má niekto skúsenosť s prípravkom SALON TEXTURES, ktorý ponúka firma zo Skalice?

mirek

mam 23 a vlasy mi zacali padat asi v 20...navsteva kozneho lekara nepomohla nakolko mi povedal ze bude lepsie ked sa stym zmierim a podobne zvasty. no nezmieril som sa stym a hladal som nejake riesenie. vyskusal som rozne pripravky niektore nezaberali ale nasli sa aj pripravky ktore zmenili moj zivot. treba si vsak na zaciatok uvedomit ze to neni jednodovy proces. minimalna doba su 3 mesiace. pripravok obsahuje zlozku FINASTERID...neviem ci je u nas dostat...objednavam zo zahranicia...ale u mna funguje aspon zatial....na zaciatku som nemal sice uplne holu hlavu ale moje vlasy boli riedke..vydel som to hlavne pri zazatom svetle..teraz mi vlasy prestali padat v takom mnozstve ako mi padali a viditelne zhustli co si vsimli aj moji blizky....neviem ci je tento pripravok urceni aj pre zeny...ale myslim ze na nete je o tom dost popisane..inak podobna zlozka je minixodil myslim v NEOCAPILE..tiez ucine blokuje premenu testosteronu na DHT. takze treba len skusat a najst si ten vhodny pripravok

emca

Prosim Vás, mam 17 rokov a strašne mi padajú vlasy...je to strašne a bojim sa one ..uživam zinok a na vlasy mi predpisala kožná Alpicort no nič nepomáha ...prosím o radu

mjanik

padanie vlasov u mladých dievčat a žien po pôrode, býva najčastejšie spôsobené slabými obličkami-po ich posilnení (akupunktúrou), padanie prestane

dominicka

Mam 14 rokov a asi pred dvoma tyzdnami mi zacali strasne padat vlasy ..bola som u koznej doktorky ktora mi dala sampon a chodim na procedury ,ktore mi maju pomoct.Dufam ,ze to zaberie ,pretoze som vzdy mala dlhe huste vlasy...... :(

Ivka 1

Simona na ten stres a nervozitu je riešením pitie aloe džúsu s broskyňou+
užívanie včelieho peľu. Zvýši sa imunita a zároveň sa doplnia všetky
vitamíny a minerálne látky,ktoré telu
chýbajú.Zastaví sa aj padanie vlasov.

RNG

Metabolit ktory to sposobuje je dehydrotestosteron a prave vitaminy na vlasy obsahuju zinok, ktory tuto premenu testosteronu brzdi.
Podobne, ako pri zinok/acne teme.

brokeninside

mne pomohlo umyvanie si vlasov zihlavovym cajom. podobny ucinok ma aj lopuch a zvykne sa do caju pridavat aj chmel. zihlava obsahuje prirodzene blokatory pre skodlive metabolity hormonov, kt. vypadavanie vlasov sposobuju... a zihlavi je vsade dost

RNG

Neviem, ake vitaminy beriete, ale dobra zmes(napr Mega vitamins for hair)by rozhodne mala pomoct ak nedrzite nejaku nizkobielkovinnu dietu.