Syndrom drazdiveho creva

NeviemNeviem

L Lysine je to iste ako L Lysine HCL ? lebo našiel som nane rovnake pouzitie ako aj pri športe oparoch a podobne ..
kedze napriklad betain hcl neni to iste ako betain

NeviemNeviem

aha diik tak akurt si onom pisal .. :) ten kalinat som unas našiel iba ako vyrobok na odkyslenie mladych vin. ten sa mozeš pouzivat? ja pouzivam samaritan čo sa zmieša s vodou ale je to oproti tomu dalinatu dost drahšie kedze tam je iba neakych osem vrecušok
dakujem za rady ..

NeviemNeviem

RNG spominaal si niekde L lysine viem ze to je aminokyselina no nevedel som ze pôsobi ako betain hcl či nepôsobi?? dakujem za odpoved

RNG

Co sa tyka mikrovlaknin tie sa nenicia varenim.
Ja sa alkalizujem skoro rano pol lyzickou, niekedy az 1 lyzickou KHCO3(u vas napr Kalinat), ktory rozpustim v pohari(4 deci sody). Jem az o 2 hodiny neskor, a zacnem s jablkom a hromadou pitia.Pevne jedlo jem az asi o 4 hodiny neskor.Dovtedy sa mi uz kyseliny stacia vytvorit a co sa nevytvori, doplnim si L-lysinom HCl, najma s vacsim a tazsie stravitelnym jedlom

RNG

Este raz zdoraznim a dufam ze uz naposledy, v crevach je az kg roznych mikrobov, a dobra crevna flora obsahuje z toho vyse 90% probiotik.
Aj super najlepsie doplnky obsahuju len niekolkosto miligramov probiotik a tieto aby osidlili creva sa musia aspon 1000 krat rozmnozit do jedneho kilogramu.
Preto ich treba systematicky krmit mikrovlakninami, a to vo velkych mnozstvach, nie miligramy. Z toho nebude nikdy kilo hmoty!

NeviemNeviem

RNG prosim ta pri dopĺňaní betainu hcl po jedle na pretravenie je dobre mat mimo toho alkalicku stravu alebo tekutiny ako fatru a pod. ? a ako potravu pre probiotika si vravel jablka hrušky psylium chcem sa opytat su vhodne aj varene jablka?