Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Syndrom drazdiveho creva

NeviemNeviem

RNG spominaal si niekde L lysine viem ze to je aminokyselina no nevedel som ze pôsobi ako betain hcl či nepôsobi?? dakujem za odpoved

RNG

Co sa tyka mikrovlaknin tie sa nenicia varenim.
Ja sa alkalizujem skoro rano pol lyzickou, niekedy az 1 lyzickou KHCO3(u vas napr Kalinat), ktory rozpustim v pohari(4 deci sody). Jem az o 2 hodiny neskor, a zacnem s jablkom a hromadou pitia.Pevne jedlo jem az asi o 4 hodiny neskor.Dovtedy sa mi uz kyseliny stacia vytvorit a co sa nevytvori, doplnim si L-lysinom HCl, najma s vacsim a tazsie stravitelnym jedlom

RNG

Este raz zdoraznim a dufam ze uz naposledy, v crevach je az kg roznych mikrobov, a dobra crevna flora obsahuje z toho vyse 90% probiotik.
Aj super najlepsie doplnky obsahuju len niekolkosto miligramov probiotik a tieto aby osidlili creva sa musia aspon 1000 krat rozmnozit do jedneho kilogramu.
Preto ich treba systematicky krmit mikrovlakninami, a to vo velkych mnozstvach, nie miligramy. Z toho nebude nikdy kilo hmoty!

NeviemNeviem

RNG prosim ta pri dopĺňaní betainu hcl po jedle na pretravenie je dobre mat mimo toho alkalicku stravu alebo tekutiny ako fatru a pod. ? a ako potravu pre probiotika si vravel jablka hrušky psylium chcem sa opytat su vhodne aj varene jablka?

sssisa

tak predpokladam ze som nieco skazene zjedla lebo pri stolici mi sla az pena, len nechapem z coho ked dom dnes jedla len polievku a rizoto
cim by som si mohla to travenie napravit beriem psyllium entymy a ziadna zmena

RNG

Panzytrat je fasrmaceuticky vytazok z pankreatinu, s vysokym obsahom lipazy, ale malo amylazy a este menej proteazy.
Osobne davam prednost prirodnemu pancreatinu, kde je napr zlozenie 9000 IU lipazy, 50 000 IU amylazy a 50 000 IU proteazy.Pozri napor vyrobok firmy pod menom Jarrozyme + , alebo vyrobok firmy NOW pod menom Pancreatin, high potency, 4 x 500 mg(tj v kazdej kapsuli je ekvivalent 2000 mg pankreatinu)
Vacsina telesneho zamorenia je aj tak bielkovinna(proteiny) takze na odmorenie treba hodne proteazy.
A niekedy nestacia len pankreaticke enzymi, v tom pripade treba zmes s co najviac zlozkami,rastlinnymi, fungalnymi a podobne, ako najdes napr vo vyrobku firmy NOW pod menom Digest Platinum
Tieto enzymi su malo citlive na zaludocne kyseliny

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Syndrom drazdiveho creva - Fórum - ZDRAVIE.sk