Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Syndrom drazdiveho creva

NeviemNeviem

Chore črievko :))) ahoooj :)) či vyliečili..? pochybujem .. asi si najskor zvykli a zas sa ozvu ked pridu horšie časy..

chorecrievko

Ahojte ludia, chodite sem este vobec? ako sa mate? ja teda nanic.. aspon mi bolo lahsie, ked som si vas tu obcas precitala, clovek sa v tom neciti taky sam, ale teraz neviem ci ste vsetci pomreli, ci sa vyliecili..

NeviemNeviem

rng prosim ta o radu mam zakupene Bio -Zyme enyzmi od firmy Swiss obsahuju
papain.... 100mg
betain.... 310mg
bromelain..15mg
Trypsin....25mg
amylaza....10mg
aky maš nazor na tento vyorobok a chcel som sa opytat či zmieneny betain je ten betain hcl alebo či je to neaky iny.. dakujem za nazor

RNG

rng.nazory.org je kde prispievam, tu som tych osobnych utokov mal uz plne zuby a teda som stratil zaujem sem prispievat.

chorecrievko

Ahoj RNG, prišli mi tie enzýmy na glutén a mlieko, ako si mi poradil a ja KRAVA SPROSTÁ KORUNOVANÁ !! som si od tej istej firmy (country life) objednala aj betain hcl a teraz čítam, že obsahuje lactozu a MLIEKO :( to asi rovno môžem posunúť niekomu ďalej, že?
RNG, prosím Ťa znažila som sa aj prihlásiť na to Tvoje fórum, ale nejde mi to :( neviem či začať tie enzýmy užívať aj bez kyselín, či to ma význam..

RNG

Zialbohu nie. Moje informacie o tomto su pozbierane z mnozstva clankov a zdrojov. najviac od dr Whittakera pravdepodobne.

RNG

Podrazdene crevo=hnacka=zapalene.
A mozna poranenim sa nanesu z creva do krvi skodlive bakterie, ktore sa v creve nachadzaju stale.Takze pozor s tymi "bezpecnymi" testami ako ich lekari casto nazyvaju na to by mohli brat vzorky aj s ladvin, pecene, zaludocneho vystelku,atd,,lebo vsade sa mozu nachadzat nejake problemy a je podla lekarov lepsie o nich vediet co najskor. Lebo "sak vzorky predsa neskodia" podla lekarov vythnut kus tkaniva z organu je OK.....
Tak isto tlacia co najviac roznych scanov, ako MRI, roentgen, ultrazvuk, mamogramy atd. Ved podla nich su neskodne. Ale to, ze je to radiacia, ktora skodi telu, o tom nechcu ani pocut ani diskutovat.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Syndrom drazdiveho creva - Fórum - ZDRAVIE.sk