Syndrom drazdiveho creva

sssisa

no uvidime a este jedna vec probiotika treba brat pravidelne ako antibiotika? napr. ze 2 krat denne alebo mozem jeden den jednu druhy den zoberiem dve tablety alebo podla stravy tazsia na zaludok ,,,

sssisa

no uvidime a este jedna vec probiotika treba brat pravidelne ako antibiotika? napr. ze 2 krat denne alebo mozem jeden den jednu druhy den zoberiem dve tablety alebo podla stravy tazsia na zaludok ,,,

sssisa

a ked ste to prvy krat zobrali spozorovali ste nejage negativne ucinky pytam sa preto lebo lebo sa bojim ze ci ma nepostihnu nejake bolesti lebo neviem ako ten organizmus zareaguje na nieco nove

NeviemNeviem

sisa ja som dakde počul čital uz neviem ze sa moze rano davat hned a potom trebars večer asi lepšie pred jedlom a tiez som dal nazačiatku tak menej a teraz si dam aj viac a vpohode...
a probiotika isto pred jedlom aj pišu na obale všade.. a davkovanie tak jednu dve denne ja davam aj tri krat a neuškodia mi vobec :)

batavya

mne sa osvedcilo brat ho tak 20 minut pred jedlom, zo zaciatku som ho bravala 2X denne rano a vecer a terza si ho davam uz len vecer aj to len niekedy.

sssisa

poradte mi psyllium brat lepsie pred jedlom alebo po jedle a zacat viac krat denne alebo postupne raz denne a taktiez probiotika,, dakujem

RNG

Mikrovlakniny maju tak male retazce, ze su neviditelne a casto sa pre to nazyvaju "rozpustne" kedze maju malu molekulu, neodieraju mechanicky velmi, len extremne jemne.
Tym ze maju pre to velmi velky povrch, vyborne absorbuju(vlastne adsorbuju). Psylium je napriklad schopne absorbovat 50 krat tolko vody, nez samo vazi. takze absorbuje lepsie, nez komercne aktivne uhlie(carbantox, citrocarbon)

RNG

LactoFlor su bulharske jogurtove kvasinky, kde sa nachadza samozrejme aj trochu laktozy. Celkove by som za ne "nedal prst do ohna".
Co tak kvalitne a ovela silnejsie probiotika z dovozu spoza Atlantiku, ako napr kyselinovzdorne a tepelne stabilne Healthy Origins, s osmimi kulturami a poctom 30 miliard. Najdete ich napr na iherb.com