Baby podme na to!;)

tamarka

baby, nejak to tu stagnuje....co to, co to? sak piseme nie?
ja som spravila prvy krok-mam plan, podla ktoreho sa budem riadit :D zacinam od pondelka, a zajtra pridam nejaky ten pohyb... tak idem na to...vy ako hm??

tamarka

hm, ja mam dnes "ocistny" den-pijem len vodu...na desiatu som sice mala activiu s vlakninou, aspon nejaka energy, a na ranajky chlebik so syrom a chudou sunkou, ale to len tak, aby fotrovci nefrflali ze nic nejem...
neviem, ci sa mi podari cvicit, pretoze je u nas burka....takze von urcite nepojdem, ale mozno doma dam aerobic..uvidime, ci mi nasi vypadnu z izby kde mam comp :D ok majte sa a drzim palec

redkovka

baby, prepacte, ale musim sa smiat... neurazte sa, ale ja som pred 10 rokmi zhodila 14 kil a doteraz si to +- udrziavam. asi robite neaku chybu v jedalnicku, ked vzdy o.i. spraskate kila sladkeho...stale pisete to iste dookola. musite to fakt veeelmi chciet a az potom to pojde. musite mat nadstavenu hlavne psychiku.

luciferka

ja som to dnes zatial zvladla, no okrem cvicenia, ale tak zase neni casu, kopu ucenia mam, dufam ze este vydrzim nejest, caka ma dlha noc....

jeiny

no ja som dnes ale vobec neni na seba hrda...nielenze som zjedla tu cerealnu tycinku cokoladkovu ale este aj ked som dosla domov som neodolala chlebiku s masielkom a rajcinkou a zjedla som hned tri, otras...hanbim sa:o( idem cvicit

žaba

ahojtee babule:) aj ja sa pridam ak smiem:) aspon nieco sakra:(

vcera som cvicila, udrazal som dietu a dnes to na mna baflo,spala som musli, dve makovky, veelmi velasladkeho a tak:(

luciferka

tamarka, tak tu otazku si davam aj ja stale dokola, ale myslim ze uz mam dostatocne silnu motivaciu tak to pojde pomaly ]]]

tamarka

ja chcem tiez zhodit trocha viac...okolo 10kg...ale zas som chora, tak nemozem cvicit....pozitivne je ze mi nechuti jest :D mozno nepriberiem....boze ludia kedy to konecne zvladnem???