Preco maju muzi poluciu? Je dôkazom coho?

Makiavelli

Polucia je ziaduca a problem by vznikol prave ak by k nej nedochadzalo. Znamena to, ze ma chllapec nejaky problem s plodnostou a pohlavnou zrelostou.. Spisal som o tom podrobny clanok, kde vsetko vysvetlujem. Citajte ho tu -- vimax.sk

sana

aj ja som to raz mal v noci to som mal asi 16.17 od toho sa nemusis bát je to normálné aj to len dokazuje ze si zdravy a hormóni sú tiez v poriadku neboj sa pamatám sa na jedného cloveka pred 3 rokmi ked sedel mal orgazmus potom dupal nohami a povedal ako dobre atd mohol mat okolo 25 rokov a nebál sa a to dosvedcuje ze aj ten dotycny mozno ze nemal dlhsiú dobu orgazmus a preto samu to stalo a este aj to ze aj on je zdravy anic mu nie je tolko

mojatvoja

ZUZIK neboj sa, to ta po puberte prejde, a nebudes mavat mokre pyzamo...a odpusti misovi jeho nevedomost so spermiami po zaruke..to len prudke hormonalne zmeny v tvojom tele takto sa na tebe vyvrsuju

miso

Zuska Slniecko. Spermie maju nejaku zivotnost. Ked im tato skonci a neboli inak vypustene, duojde k polucii. Je to normalny jav, a nie vo veku 25 - 30 ale hlavne od zaciatku puberty-v puberte- a samozrejme aj neskuor. Nepripisuj tomu ziadnu vaznost. Je to normalne. Aj Vam sa predsa vylucuju vajicka, ze. cauko

zuzik

jancecka....mno mas pravdu nie vsetci su rovnaki, ale mohli by to nejak aj dokazat...mno tak ja tu prispejem len malokedy nejakou temou....mno ale dik za uznanie

jancecka

ja ťa úplne chápem, tiež sa mi to pár krát stalo, že mi ľudia takto napísali, ale možno ťa sklamem ale väčšinou boli baby takéto oprsklé, ale neoplatí sa nad tým rozčulovať, nemal ti to tak napísať ale na druhej strane nehádzala by som všetkých chlapov do jedného vreca :D veď sme si rovní, či nie??

zuzik

jancecka...ja nechapem...ked nema normalnu odpoved ako (to co za debilna otazka)tak nech radsej nepise....ja potrebujem nieco o tom vediet a nie zeby ma tu niekto za otazku zdrbal...takych ludi milujem....