neviem dosiahnut orgazmus pri sexe, inak ano

Príspevok v téme: neviem dosiahnut orgazmus pri sexe, inak ano
zuzuuuu

ahojte baby.. mam taky problem ze neviem dosiahnut orgazmus pri sexe. s priatelom sme spolu 8 mesiacov, vie ma spravit rukou aj jazykom, ale pri sexe to akosi nejde. som z toho nestastna aj koli nemu, dost ho to trapi, nemyslim si ze je zly milenec, skor naopak. vydrzi dlho aj mi je s nim dobre len neviem preklenut ten moment ked uz skoro a dalej to nejde. co by ste mi poradili na co sa mam sustredit preco je to ine ako ked ma robi jazykom a rukou vtedy sa viem spravit aj do 5 minut

zuzuuuu

ahojte baby. dakujem pekne za rady ste fajn. zatial sa mi to nepodarilo ale pokusim sa na to nemysliet ze co to spravi. dam vediet

nicoleta

... ja viem ale uvolnovanie patri k tomu na to jednoducho musís prist sama a tvoje telo tiez.... a potom sa to naucis a pojde to len musi prist ten spravny cas

DESmodka

zuzuuu, ja mam tento problem uz 4 roky :), nicoleta - uvolnujem sa ako to len najviac ide, ale zatial nic, takze v tom to asi nebude

nicoleta

ahoj... no ja ti presne viem povedať že v čom je problem!!!! je to v tebe!!! vieš to že sa vieš spraviť sama to znamená že nepatriš medzi tie ... baby ktoré nikdy nedosiahnú org. ale .... aj ja som takýto problem mala... baby to majú v dosiahnutí org. tažšie ako chalani a ty na to jednoducho nemožeš myslieť!!!!!!!! pretože u každej to pride ale niekomu to pride skor(pri prvom sexe alebo po pol roku ) u niekoho neskôr o rok!!!! atd... ja som sa trápila ... pretože nai ja som sa nedokazala uvolniť a dosiahnuť org. ale raz ako keby sa to prelomilo a od tedy dosiahnem skoro vzdy... jednoducho nemysli na to zavri oči a predstavuj si ake to je vzrusujuce aa rozne eroticke .... poddaj sa tomu vzdychaj tak ako najviac vies ale nieza tym ze chces dosianut org.. ber sex ako hratku a nie ze ces sa spravit aa potom ani nevies ako ale spravis sa vsetko je to o psichike a o vyspelosti v tvojom tele na kazdu to pride inokedy.... len sa na to cvicit...;) pa daj vediet ako to dopadlo aa nech ti partner co najviac klitoris sucha...))))))

del12

Chápem, ale čím viac to budes sledovat, tym mensia sanca, že sa spravis.
Vela žien ma tento problém, nemysli na to, urob sa rukou alebo sama, a dajte si pauzu v styku . Nech ta robi teda rukou, a potom tak po 2 tyzdnovej pauze skus styk, ale neplánovane.

zuzuuuu

ved aj robime ono mi je s nim velmi dobre aj som vzrusena len vlastne neviem to akosi preklenut zeby som sa spravila. uz ked to ma prist tak nastane akysi blok alebo co neviem preklenut ten moment ze uz skoro ale neviem dalej..chapes