Skinoren a make-up

maria15

hej,videla som na internete trosku obrazok,ze aky odtien,ale neviem,nie je do oranzova?co ja viem,myslim,ze by tazko mohli trafit univerzalny odtien..ved kazdy mame uplne iny ton pleti.je skor velmi svetly ci tmavsi..?

sasia

Ano prave preto ze mam akne a problematicku plet ho pouzivam,lieci mi plet ale skoro sa masti,a ak mas aj ine pripravky z tej rady,hlavne ten zmatnujuci krem tak by to malo byt ok.. :D

maria15

a ty mas akne,preto ho pouzivas? aj pomaha na plet?ja som mala z tej zelenej rady aj pletovu vodu aj gel a bola som spokojna,tak som rozmyslala,ze aj ten tonovac by mohol byt dobry.

sasia

v lekarni ti ho nemozu otvorit lebo pod vrchnakom ma esto toto zlatko,ale na tube by mala byt aspon priblizna farba.Viem ze odtien je len jeden.Podla mna kryje velmi dobre a tiez zjednocuje plet ale mne sa rychlo masti plet,no tebe nemusi.. myslim ze sa oplati kupit

maria15

sasia:a aky je ten tonovaci od biodermy?v lekarni nemaju vzorky,dokonca ho nechcu ani ukazat(otvorit)aby som videla odtien.nechcem kupit macku vo vreci.a kryje aspon trosicku,ci nic?

sasia

a aky mjkap pouzivate na skinoren????
ja pouzivam tonovaci krem od biodermi ale dost sa mi masti plet... a aj ked pouzijem puder za dve hodinky ju mam mastnu dokonca ten mejkap puder ani neprijme a je hodost vidno,akoby sa zrazal na plet..

gina30

Skinoren sa pouziva namiesto denneho ci nocneho kremu 2x denne a je vhodny aj pod make-up! Ja ho pouzivam uz 3 mesiac a mam teraz velmi dobru plet.

kostlivec

uff, tak ja si myslim, ze si radsej pred nanesenim make-upu natri tvar kvalitnym kremom. skinoren predsa len vysusa dost, nie?...