Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

EPILATOR-pORADITE?

iwanka aa

AHOJTE PROSIM PORADTE MAM EPILATOR JEDEN DEN A FEST MA TO BOLI MOZEM SA DEPILOVAT AJ NA MOKRO PROSIM VAS AK BY BOLA NIEKTORA HOLKA OCHOTNA ODPOVEDAT PROSIM POSLITE MI TO NA MOJ E-MAIL LEBO TU ANI NEVIEM AKO SOM SA DOSTALA moj e-mail je ivka1507@azet.sk DAkujem moc pekne

ninuška

Ahojte poradite mi daky dobry epilator, ktory ma nezabije a velmi nedoreze. Viete chcem si prvykrat kupit a neviem ani rizika, ak dake su.

pre lenka22

ahoj lenka ty nemas nahodou philips, ten modrý? ja ho mam tiez ale podpazusie som neskusala, bojim sa, ide to? a dlho to vydrzi?

lenka22

ja som si pred 6 rokmi kupila s chladiacim zariadenim, ktore sa skladovalo v mraznicke a pouzila som to asi raz, a teraz ani neviem kde to je, ci to uz niekto aj nevyhodil, proste to uz nepouzivam, a v lete si depilujem aj podpazusie a skusala som as intimne ale zacali mi vrastat chlpky, tak som sa vratila k ziletke...
ved kup, ked nebude dorby tak v zaruke vymenis... :)

janka

Na podpazusie by som si netrufla,tam to boli asi najviac,a bikiny to sa da zvladnut.Mna po prvom raze stipala aj koza,ale uz je to v pohode.

janka

Ahoj,ja mam epilator kratko,tiez som sa dlho rozhodovala.Len nedavno som ho vyskusala 1x,bolelo to dost,ale da sa to vydrzat.Mam znacku ROWENTA Lovely EP4630D0,som s nim spokojna,ma 2 rychlosti,nadstavec na citlive oblasti,nadstavec proti zarastaniu chlpkov to je dobra vecicka.Stal len 798 sk,nie az taky drahy.Ak chces este nieco vediet,len sa pytaj.

Deee

ja mam znacku braun, je tam viacero druhov a som maximalne spokojna, odporucila mi ho kamoska, ktora pouziva tiez tuto znacku

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

EPILATOR-pORADITE? - Fórum - ZDRAVIE.sk