Bolesť chrbtice a pocit na zvracanie

Príspevok v téme: Bolesť chrbtice a pocit na zvracanie
maja80

V poslednej dobe mam stale tlak na chrbtici od lopatiek smerom k hlave. A od rana az do vecera mam pocit na zvracanie. Vracat nezvraciam. Uz som z toho na nervy. Bola som aj u lekara, dal mi torecan-cipky, degan a almiral v injekciach. Bola som strasne vynervovana a cela som sa triasla tak mi dal neurol. Mam maminu po uraze...ma zlomenu nohu v krcku a tak som sa musela o nu starat. neviem ci to vsetko so sebou suvisi, ale stracam aj chut nieco robit...zacinam sa opustat...pomoc

inka

ahojte dievčata,mne tiež pomaha ked sa dobre vyrozpravm s kamoškami,ideme si spolu zacvičiť a potom si chvilu posedime a porozprvame,je to trochu relax.ja som teraz prišla z rehabilitacie a som taka ubolena ale uvolnena.

maja80

u nas robia cvicenia na bolestivu chrbticu....este som tam nebola...chcem to ist vyskusat...nejako sa aj odreagovat aj si pomoct

maja80

ja chcem tiez vyskusat nejake cvicenie, ci mi to trochu nepomoze...vcera som bola u kamosky, trocha sa vyrozpravat....aj to trochu zabera..

sunnysweetie33

boli ma chrbat,krk,hlava,je mi na vracanie a dakedy som si myslela,ze mam nador v hlave..sem tam sa chodim preliecit na masaze..na cas to pomoze a po case sa bolesti vratia..hlavne ked je pod mrakom,to ako keby ma niekto ovalil..lekar mi poradil plavanie a masaze..tak uvidime,ci to zaberie..