Bolesť chrbtice a pocit na zvracanie

Príspevok v téme: Bolesť chrbtice a pocit na zvracanie
maja80

V poslednej dobe mam stale tlak na chrbtici od lopatiek smerom k hlave. A od rana az do vecera mam pocit na zvracanie. Vracat nezvraciam. Uz som z toho na nervy. Bola som aj u lekara, dal mi torecan-cipky, degan a almiral v injekciach. Bola som strasne vynervovana a cela som sa triasla tak mi dal neurol. Mam maminu po uraze...ma zlomenu nohu v krcku a tak som sa musela o nu starat. neviem ci to vsetko so sebou suvisi, ale stracam aj chut nieco robit...zacinam sa opustat...pomoc

inka

urobíš pre seba velmi vela ak niečo take podnikneš,jednak sa uvolniš a jednak pomožeš zablokovanej chrbtici,tam sa ti ukladali všetky starosti a z nej to treba tiež uvolniť.čo robiš?

inka

majka nepytaj sa,ja som sa tiež pytala a hladala so stale dovod a najlepšie my to vysvetlila doktorka,je to v tebe v podvedomi a niako to neovplyvniš,lebo na to stale mysliš.je to v povahe.vraj su to take uzkostlive a starostlive ženy,ktore tosvojou snahou niekedy až prehanaju.Ja by som tiež mala byť podla všetkeho v pohode,skutočne mi nič okrem tej pohody nechyba.len pred tym bolotoho na mna trochu vela a zabudla som si pri tom na seba a poto v relativnom klude to na mna dolahlo.Takže nezamýšlaj sa už prečo,lebo asi si aj tymala toho dosťa ked ti odlahlo tvoje vnutro sa s tymvypätim nevie vyrovnať.Ber to ako upozornenie,žemusiš myslieť na seba.nebojsa všetky baby,ktore poznam od tialto alebo aj z telocvične čo chodim,sa s tym vedeli vysporiadať,len si treba dať pomocť a neodkladať to.a u vas sa da aj na jogu a ine relaxačne cvičenia chodiť,u nas je to horšie.Ja chodim k vam plavať potom sa prejdem po parku a hned mi je lepšie na duši.Musiš hladať čo ti najlepšie vyhovuje.Pre niekoho je to airobik pre niekoho skor niečo pokojnešie.Ale mne vzhladom na tie problemy s chrbticou,vuhovuje pilates a plavanie.

maja80

ja ho som ho zo zaciatku brala 3x za den...asi tyzden...teraz sa snazim iba jeden na noc a cez den sa prekonavat v praci..
Tiez som si myslela ze som vystresovana z maminy...ale mama uz teraz chodi na barlach...dokaze sa o seba postarat..aj manzel je v pohode..ani v praci to nie je az take hrozne...tak neviem preco sa ma to stale drzi.

inka

ja som si ho tiež davala,povedali mi že ked ho budem brať 2-3 tyždne po polke tak si nenavyknem ale ja som sa tiež bala tak so si ho davala len občas,do kedy som neišla k tej psychiatričke.mne dal doktor aj concor,lebo sa mi aj tep zvyšoval a tlak ked mi bolo tak blbo,ale aj ten mi ona vyhodila lebo mi to ajtak neriešilo moje problemy.ked je to raz psychickeho povodu,tak treba zmeniť myslenie a postoj k svetu.ja som sa o všetkych strachovala všetko som chcela zmeniť a ked to neišlo tak so sa s tym zožierala,tam mi taketo tabletky len prekryvali problemy.daj si magne6,alebo obyčajne magnezium a vitamin b6,je to na ukludnenie a pomaha odburavať stres.