Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Moje nove tetovanie

Príspevok v téme: Moje nove tetovanie
pity

chcela by som sa opytat niekoho kto ma skusenost s kerkou ci uz na vlasnom alebo inom tele..mam motyla na boku od vcera, ale mam pocit akoby mi ta farba zliezala alebo vychadzala na povch z tych mini vpichov aj napriek tomu ze pouzivam na to urcenu masticku, neviem ci sa to tak hoji alebo ci s tym nieco nie je v poriadku?

Bibis1

Nemusis sa vobec bat tetovania. Ja som sa tiez kedysi bala ale strasne som ho chcela, tak som sa aj napriek strachu rozhodla ist nan a nelutujem. Vobec som to necitila a taky tyzden som si potom umyvala kerku dezinfecnym mydlom, ktore som si vlekarni kupila. Ani som nemala mc chrasticiek. Super to prebehlo.

Franci

Dobry den
Chcela by som sa opýtať. 14.11.2016 som sa dala s priatelom tetovat, on to už má bledšie a ja to mám také ako keby ma tetovali včera..je to pekné a akoby čerstvo potetované. Priatel to má tiež pekne, ale bledšie. Môže to byť aj od typu pokožky? Ďakujem

Doktorfazula

Autorovi tohto blogu a jeho ucastnikom dam tento tyzden bezplatnu konzultaciu. S mentalne retardovanymi alebo inak narusenymi jedincami mam bohate skusenosti, preto sa nemusite nicoho obavat. V dnesnej dobe o naruseni psychiky sa hovori vela, ja ako skuseny psycholog Vam skusim poradit.

Jupijup

Zyxerka a ty tetuješ? Nič v zlom,ale podla toho čo píšeš by som sa ti nedal pokresliť ani fixkou,pretože píšeš o chrastách,mokvaní,kalciovej masti a alobale.Chrastu sposobuje plazma,ktoru treba utierať a potom chrasta nebude a tetovanie nemože mokvať,preto sa mastí na jemno aby nemokvalo a hlavne nebolo suché a hena není tetovanie ale farba a k tomu čo sa niekto pýtal tetko na pár rokov neexistuje,pretože nikto tak ihlu nepichne a ak chceš kérku na pár rokov tak si ju ani nedávaj.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Moje nove tetovanie - Fórum - ZDRAVIE.sk