Moje nove tetovanie

Príspevok v téme: Moje nove tetovanie
pity

chcela by som sa opytat niekoho kto ma skusenost s kerkou ci uz na vlasnom alebo inom tele..mam motyla na boku od vcera, ale mam pocit akoby mi ta farba zliezala alebo vychadzala na povch z tych mini vpichov aj napriek tomu ze pouzivam na to urcenu masticku, neviem ci sa to tak hoji alebo ci s tym nieco nie je v poriadku?

Doktorfazula

Autorovi tohto blogu a jeho ucastnikom dam tento tyzden bezplatnu konzultaciu. S mentalne retardovanymi alebo inak narusenymi jedincami mam bohate skusenosti, preto sa nemusite nicoho obavat. V dnesnej dobe o naruseni psychiky sa hovori vela, ja ako skuseny psycholog Vam skusim poradit.

Jupijup

Zyxerka a ty tetuješ? Nič v zlom,ale podla toho čo píšeš by som sa ti nedal pokresliť ani fixkou,pretože píšeš o chrastách,mokvaní,kalciovej masti a alobale.Chrastu sposobuje plazma,ktoru treba utierať a potom chrasta nebude a tetovanie nemože mokvať,preto sa mastí na jemno aby nemokvalo a hlavne nebolo suché a hena není tetovanie ale farba a k tomu čo sa niekto pýtal tetko na pár rokov neexistuje,pretože nikto tak ihlu nepichne a ak chceš kérku na pár rokov tak si ju ani nedávaj.

Jupijup

Ach vy chrasty :D Takže takto,tetovanie je takpovediac rana o ktoru sa treba správne starať aby sa pekne hojila.Prečo si nepopozeráte net alebo sa nespýtate svojho tatéra? K tým chrastam.Na čerstvom tetovaní sa može objaviť plazma,taká zvláštna tekutina,ktoru na čerstvom tetovaní treba pravidelne sledovať,pretože táto plazma ked zaschne vytvorí sa chrasta ktorá ked odpadne tak Vám može vypadnuť aj farba.Takže ak zbadáte na čerstvom tetovaní kvapočky plazmy je najlepšie ich utrieť papierovou vreckovkou ťapkaním,nie šuchaním,potom tetovanie umyť antibakteriálnym mydlom a vodou,poriadne vysušiť ťapkaním zase papierovými obruskami a ked je stopercentne suché tak potom natrieť napríklad bepanthenom.Musí byť suché,mokré tetovanie nemastíme,pretože može mokvať.Mastíme jemnou vrstvou,v tomto prípade menej je viac,pretože tetovanie musí dýchať.Čerstvé tetovanie je najlepšie sprchovať,vyhýbať sa bazénom,jazerám,koli infekcii,kedže čerstvé tetovanie je rana.Hojí sa 7-14 dní-je to individuálne.Cez leto sa natiera opalovacím krémom vysokým faktorom pretože slnko vyťahuje farbu.A k tomu alobalu :D Alobal je hliníková folia a neviem si predstaviť baliť kérku do alobalu :) To čo myslíte je potravinárska folia,ta sa dáva väčšinou koli oblečeniu aby ste si tam niečo nezaniesli,po príchode domov sa ihned odstráni,tetovanie musí dýchať.Takže umyvať a natierať.Tiež mám problém s mojím tetovaním,neviem či to je farbou alebo organizmom alebo čím,pretože som dodržal všetky kroky ošetrovania a starostlivosti o moje nové tetovanie a ani nie po dvoch mesiacoch dáko vybledlo,není už také pekné ako ked bolo čerstvé,dokonca sa mi stratili niektoré linky ale chrastičky som nemal vobec.Ked som ho natieral asi išla dolu stará koža pretože to vyzeralo akoby sa mi šupalo dolu,asi to bola stará koža pretože sa tvorila nová,len ma hnevá že my na nom moc záleží a dáko pobledlo a chýbaju tam dáke linky :(

Nelys

Aj ja mám to isté proste ,že som si dala tetovanie pred 2 týždňami vytvorila sa mi chrasta ktorú som ošetrovala bepanthenom fakt pravidelne.Potom chrasta začala sama odpadávať ale mám pocit že pred tou chrastou sa mi to tetovanie viac zdalo výraznejšie a teraz akoby sa zmenilo.Na niektorých miestach mám také malinké miesta bez farby čo pred chrastou neboli síce nie sú badatelné volným okom .Nemohlo by to byt že koža reaguje inak na každom mieste a že tá farba to tak nevsala alebo som sa o to zle starala? :/

lajko33

mám čierne tetovanie už mi trištvrtina chrasti zliezla dole no pod chrastou ta čierne farba je trochu blečia ako ked tam bola chrasta. Z chrastou sa mi to pačilo viac. je to tak pri každom čiernom tetovaní že tetovanie nieje tak výrazné ako ked tam bola chrasta ?

monlet88

Zyxerka a ty tetujes?? kde si pocula ze sa na tetovani ma urobit chrasta?? pri spravnej starostlivosti sa ti chrasta nikdy neurobi!!! to mazlave ktore prve dni vychadza s tetovania treba poriadne umyt antibakterialnym mydlom jemne osusit a namastit najlepsie bepanthenom alebo kremom na to urcenym kalciova mast nieje najlepsia !!! a alobal??? to ta akoze v salone obalia alobalom?myslela si kuchynsku foliu vsak? a ta sa nechava max 7 hodin nie viac tetovanie ma dychat ...

laurita777

Dobry den chcela by som sa spytat ze ked by som si u dala robit tetovanie a po mesacnej regeneracii by som v priebehu pol roka schudla 20 kg ci by mi to tetovanie znicilo. Chcela by som si ho dat konkretne na stehno bok az chrbat mam tread 83 kg a chcela by som dosiahnut 65, chudnutie by nebolo ziadnym rapidnym a dradtickym sposom, ale postupnym ktory by si sa skladal s cvicenia a zdravej stravy. Za odpoved vopred dakujem

zzebra

zdravim, dala som si tetovanie- moje prve, uz je skoro uplne hladke..je zlozene z viac malych casti a na jednej som si vsimla, ze ked napnem kozu, farba tam nie je uplne cierna, proste tam presvita moja koza..znamena to, ze sa mi tam zlupla alebo ze tater to tam poriadne nezafarbil? bez toho aby som napla kozu to nevidno, takze mi to nevadi, ale neviem, ci to neskor nebude horsie, ze tam napr rychlo vybledne farba..neviete o tom nieco? nechcem hned utekat do studia, ak netreba

hanka123

Vyzeras ze sa do toho rozumies, ale hysterka si teda riadna. ja som bola v normalnom profi salone, ale taku haluz, ze chrasta sa mi bude olupovat spolu s farbou im tiez nenapadlo mi vraviet a tiez som z toho bola trochu zmatena. ale zas, skoda, ze mne to nikto takto pekne polopatisticky ako ty nepovedal:)