Poradí mi niekto? :(

Príspevok v téme: Poradí mi niekto? :(
linda123456

Ahojko vsetci.Potrebovala by som s niecim poradit.Viem , ze to nepatri do tejto temy, ale nevedela som , ze kam mam napisat.Mam taky mensi problem.Ide o to , ze ma o mna zaujem jeden chalan , co by nebolo az take zle , lebo sa mi aj paci, ale problem je v tom , ze je to sportovec a ten typ , co mal uz dost vela bab , da sa povedat , ze suknickar.Ja by som nechcela byt dalsou jeho ,,trofejou" a tiez by som nechcela aby o nasom vztahu klebetili vsetci jeho kamarati a rozoberali ho.Sama neviem co mam robit. ci to risknut a skusit to alebo radsej si ho drat od tela.Piseme si aj na nete , ale takto je uplne v pohode.Aj inych som sa pytala na ich nazor ,ale chalani mi povedali , ze je suknickar a baby zase ze je vcelku v poho.Potrebovala by som poradit od nezainteresovanych ludi ako ste vy a pocut vase nazory. dakujem

linda123456

Obavam sa , ze toto nie je ten pripad.Ja ho neodsudzujem za to , ze je suknickar.ja som len potrebovala pordit =)

linda123456

Dakujem wam welmo pekne =) pomohli ste mi w rozhodowani =)ach ti chlapi =P tazke s nimi niekedy...a ze my sme komplikovane =D

mici

suhlasim s deee...a este ak nezabojuje co prepac ale je velka pravdepodobnost lebo u suknickarov to tak byva tak nezufaj a nevycitaj si to.Urcite s odstupom casu budes radsej ze si si ho drzala od tela ako by si sa mala popalit a klebetilo by sa o tebe aj tak...ale v zlom. Takze tak:)

Deee

Podla mna by si si ho mala drzat od tela, ak bude mat o teba skutocny zaujem, zabojuje, ak mu budes stat za to ako priatelka a nielen ako dalsia jeho trofej, bude sa snazit a preto prenho nebud lahko dostupna. Ak nieco takyto muz ziska lahko a bez namahy, nevazi si to, preto budes mat vacsiu cenu, ak ostanes prenho trosku tajomna a bude sa musiet snazit, aby si ta ziskal. Vtedy budes vediet, ze to s tebou mysli vazne...