Nechat cestu jej?

Príspevok v téme: Nechat cestu jej?
karkulka

Ahojte, mam mensi vacsi problem. S mojim priatelom sme spolu vyse roka, ja ho velmi lubim, ale z jeho strany som niekedy na pochybach, sice mi to napise, povie, ale stale neviem ci je to to co citil kedysi. Strasne ziarlim, priznam si to. No idem k pointe. Zoznamila som ho s mojou kamaratkou a teraz si pisu volaju, neviem ci to je v ramci normy, ale mne to strasne prekaza, aj som mu to naznacila, ale asi si to nejak nepripustil k srdcu. Ma pred maturitou tak ho nechcem zbytocne zatazovat, ale nechcem ho stratit. Co podla vas robit? vtierat alebo ochladnut? Chcem bojovat a prezivat s nim to co kedysi,chcem vsetko vratit spat, len neviem ktoru z tychto dvoch ciest si mam vybrat, ktora je ta spravna. Prosim pomozte uz takto zijem vyse mesiac a neviem si dat sama rady ..zabudla som povedat, ze ona ma priatela

karkulka

no uvidime co bude po maturach, ved uz zajtra je ten den, tak uz to musim vydrzat a potom sa dozviem celu pravdu, vsetko..na com som:(

lolitkaaa

uz to neries, nezabrdaj do nicoho... Mala si mu povedat, ked bude volnejsi, nech zavola on.
Nevolaj mu. A ak sa nejak kontaktoval s tou tvojou kamoskou skor nez z tebou, tak uz si ho stratila.
A hlavne nestrat vlastnu sebauctu...hlavu hore....

karkulka

no dnes sme uz spolu volali,povedal ze mu zo vsetkeho sibe,lebo som sa pytala preco je taky zvlastny. Ma toho vela, viem aj doma s rodicmi ale zacali mu aj treningy na ktore chodi kazdy den, tak neviem teraz :( ja ho nechcem stratit

mirka 23

Podľa mňa ho nezaujímaš. neverím, že sa vkuse učí. Keby ťa mal rád, tak sa ti ozve tak ako tvojej kamoške.

holiaaaa

Ja by som sa mu vobec neozyvala.
Ja si osobne myslim, ze keby chcel, tak ti aspon zavola.
Neviem ako je to medzi vami, mozno ze on caka , ze sa ozves.
Mozno rpedsa by nebolo zle zavolat mu a len sa opytat ako sa mu dari v uceni a nic viac.....hlavne nic neriesit, nevnucovat nejake vazne debaty.

karkulka

no ved ja by som sa rada s nimi porozpravala, lenze teraz som s nim vobec neni, pretoze sa stale uci..neviem celkovo je mi tak zvlastne zo vsetkeho..myslite ze stresy z maturit robia svoje?:( ja neviem teraz sa mi skoro vobec neozyva..

mimmka

karkulka, "zachranit" mozes iba niekoho, kto chce byt zachraneny. Nic rozumnejsie ti asi nikto neporadi ako otvorene sa o tom porozpravat s tvojim chalanom a kamoskou. Ci to spravis hned alebo po maturite je uz tvoja vec ale rozhodne by som do toho nezatahovala viac ludi ako uz teraz je. Ved mu normalne povedz, ze nevies, na com si. Nemusis sa mu vnucovat ani podliezat ale ani ochladat. Muzi su zvlastne tvory, na ktore neplatia jemne naznaky ani nijake ine naznaky ale len hovorit na rovinu.. nerataj s tym, ze si nieco domysli.. nedomysli.. nie je jasnovidec:))A ty budes vediet, na com si. Radsej zla istota ako zla neistota, nemyslis? Tak drzim palce, nech ti to dobre dopadne:))

karkulka

no tak poviem jej to, hoci to bude tazke,ale musim..mozno sa ani ona tak neni na vine, ale skor on..povie mi ze ma lubi,ale urcite sa mu paci aj ona..ja to citim takto:( skuste neco poradit, aby som si ho zachranila

kamoska.....

Tak urcite by som to kamoske povedala.Vzdy vacsia iniciativa je u zeny a toto sa mi nepaci.Ludia by si mali otvorene hovorit co citia...najma kamoskam.Ale tato sa mi nezda.Ja by som to zadnej mojej kamoske neurobila ak je chalan zadany je zadany a bodka.

karkulka

no len ja sa hanbim o tom rozpravat s tou kamoskou, myslite ze cez tretie kamaratku je to dobre riesit? pockam teda po tych maturitach a uvidime potom,..no nepodviedol ma s nou urcite,ale skusim teda ochladnut, aj ked mi povedal, ze sa mu to paci, ked trosku vtierkam. Ale myslim, ze je to naozaj nespravne