PRECO NEMAM ZENU?

jucika

Nezufajte. Moj znamy si nasiel pravu lasku po 35. Prite to vtedy, ked to budete najmenej ocakavat. Meziludske vztahy su v dnesnej dobe velmi zlozite a je tazko si najst spriaznenu dusu, lebo ludia sa zameriavaju na materialisticku stranku zivota, na robotu atd.ale urcite si najdete, co hladate, len musite byt trpezlivi.

the princess

daffer, kasli na to. vela ludi v nasom veku je samych. aj mne to uz niekedy lezie na nervy, a to nie som ani skareda, ani hlupa. v dnesnej dobe je proste tazke najst niekoho, kto dokaze mat uprimne rad, aspon ja som mala stastie len na takych, co ma chceli hned dostat do postele :(

daffer

asi pred styrmi dnami som odmietol zenu, ktora ma tahala na izbu. rozplakala sa..
ale ja to takto proste nechcem..
a pritom mi vynadala do teplosov..

fero_mrkva

daffer, presne ako ja, cisto ta chapem. Ibaze ja mam uz viac ako 22. A tiez pomyslam ze to vzdam. Nema to vyznam sa snazit a vzdy sa stat len tienovym spolocnikom. A z nudze , to je o nicom, potom casto obaja sa trapia.

daffer

Ahojte.
Tiez si tuto otazku `preco nemam zenu, preco som sam` kladiem cely zivot /22r/.
Nastastie viem, ze kamarati /23r,24r/ su natom rovnako.
Niesom ani skaredy, ani tucny atd.. Proste vplyvalo nato viacero faktorov v mojom zivote.
Stale totizto nieco rozoberam, nad niecim uvazujem `nevypinam`, nepomaha ani alkohol atd... To ze som stale sam, bez dievcata na mna neposobi velmi priaznivo. Prestavam sa s kamaratmi uplne zabavat, na diske som z dievcat iba nervozny a cim dalej tym ziskavam vacsiu averziu na baby. Tak sa mi vidi ze skoncim ako stary a zatrpknuty, zly k spolocnosti, k ludom.. vylievat si na nich zlost.
Pritom moja snaha bola dost velka. Najlepsie dievcata su zadane, a z nudze nechcem ziadnu.. Presne to urobil aj moj sused, mal 29 rokov, uz dalej nevladal byt sam,,, vycitky a tak. Do roka sa ozenil.. chudak je pod papucou, vsetko ma zakazane. Proste ako za trest, take nemusim. . .
Niesom zly, ani nehladam ziadne ulety. Uz som uvazoval aj nad rodinou. Mozno o zopar rokov si adoptujem dieta a budem `spokojne` nazivat bez zeny.

Ked si citam ake stupidne veci tu na fore ludia riesia, ach.