trosku hlupy problem ale zaujimama to

Dr jajboli

Nuž ja neviem, ale keď som chodila s mojim manželom, tak prišiel pre mňa domov, vtedy som ho predstavila a on ma čakával u nás doma, kým sa vychystám. nebol žiaden problém.
Môj syn chodí s jedným dievčaťom a prišiel k nám s ňou, predstavil ju, lebo som práve išla okolo nich a šli do detskej a bolo to.
Nuž, ja by som sa jej tam asi natrepala a pozdravila rodičov. Nič nie oficiálne, lebo nevieš, ako to ešte skončí. Také, že s kvetami a tak... sa chodí, keď ju ideš popýtať, alebo blahoželať rodičom, alebo jej alebo ja ani neviem.Podľa mňa to nechaj na náhodu. alebo keď idete niekam, nezvykneš sa pre ňu zastaviť? Tak potom je najvyšší čas, aby si to urobil.

hgf

my spolu chodime 10 mesiacou a o nasich rodinach nevieme toho vela.Na taketo temy sa skoro vobec nebavime.Je to dobre?A tak ja by som aj chcel spoznat jej rodicov ale moji rodicia su taky dost iny ako ja tak sa toho bojim ze ako by to dopadlo.

martina25

Musíš proste cítiť, že toto je pravý čas. A samozrejme mal by to byť vážny vzťah, niej mesačný úlet alebo flirt.

lenka22

ja asi po dakych 3 mesiacoch na opekacke na chalupe, a drahy ma svojim rodicom predstavil na jeho promociach tiez asi v tej istej dobe...

emilial

Ja po roku a tiez iba tak neoficialne,akoze toto je Peter,moj priatel a dost.A nasi ze ahoj,foter podal ruku a bolo.

filipw4

Ja po pol roku aj to len tak som oznamil ze chodime spolu a toto je ona ale ziadne oficialne ze mama chcem ti predstavit svoju buducu manzelku.Len tak pohodovo nemusia hned vsetko vediet nie?