Bonboniéry pre lekárov

Príspevok v téme: Bonboniéry pre lekárov
predavacka

Chcem poradiť všetkým, ktorí prinášajú lekárom bonboniéry, kávy, čokolády a pod., aby sa preorientovali na iný sortiment. Do našej predajne nosia lekári predávať desiatky takýchto prezentov, chcú, aby sme to predali aspoň za polovičnú cenu, len aby sa toho zbavili. Nevieme, ako im vysvetliť, že je to nelegálne. Ideálne by bolo, keby lekári nebrali žiadne úplatky, ani prezenty a keby pacienti nič také ani lekárom nenosili. Ale to by sme sa načakali, čo?

lienna

congratulation :-))) Tak toto som uz nedokazala odhadnut :-) Ale sleduj keksa ako sa odmlcal, urcite cita a caka co noveho sa dozvie :-)

lienna

Ja to chapem praveze, ved aj tak som to myslela. Je to taka nepriama komunikacia. Poznam to, s priatelom sme sa tiez neznasali predtym ako sme sa dali dokopy. Teraz sa milujeme 8 rokov :-)

radana

lienna ty to vobec nechapes,my s keksom sa furt poddzubujeme a vyryvame do seba,je to o tom a uz vobec nie o iskrach.

lienna

Ale co hras formu, len tak preskakuju iskry medzi vami. Ty to tak nevnimas ako ludia co to citaju, je to podvedome :-)) Aj keksik to tak vnima.

radana

A teraz som ta nakazila kekso tou najvzacnejsou chorobou-inteligenciou.A potom ze sa neda inteligencia naliat do hlavy a ja som to kekso predstav si ze dokazala,ja som ti ju tam naliala.Co dokaze jeden ocmulany cukrik. :DDDDD

kekso

RADANA: ale nevedomky si mi predsa urobila dobre..to ze si mi nedala ten ocmulany cukrik..boli by sme sa stretli na koznom, a museli by sme davat uplatky :DDD