Bonboniéry pre lekárov

Príspevok v téme: Bonboniéry pre lekárov
predavacka

Chcem poradiť všetkým, ktorí prinášajú lekárom bonboniéry, kávy, čokolády a pod., aby sa preorientovali na iný sortiment. Do našej predajne nosia lekári predávať desiatky takýchto prezentov, chcú, aby sme to predali aspoň za polovičnú cenu, len aby sa toho zbavili. Nevieme, ako im vysvetliť, že je to nelegálne. Ideálne by bolo, keby lekári nebrali žiadne úplatky, ani prezenty a keby pacienti nič také ani lekárom nenosili. Ale to by sme sa načakali, čo?

gabriel 25

Presne tak ja som este v zivote nestretol lekara ktory nezobral uplatok.Nas obvodak ked som mu dal vlani 200sk sa na mna osopil ze: clovece co si o mne myslite?Za toto si ani marlborky nekupim!Robi obvodaka 7 rokov a uz postavil dom sebe aj synovi,chatu,ma druhe auto a teraz kupil jachtu v chorvatsku.A urcite to nebolo z predaja bonbonier.Hajzel.

kekso

ked tak malo zarabaju, preco nas obvodny lekar kazdy 2 rok meni auto???..teraz sa vozi na hyunday santa fe 2.0 cdri..chudacik
keby si radsej hodila sem nejaku statistiku z ministerstva zdravotnictva..
KERA: a co taky vodic autobusu?..ten nema zodpovednost za zivoty inych?..ved dennodenne prevaza stovky ludi 8 hodin, a ked urobi chybu v riadeni je potrestany..ale lekari???..urobia chybu, snazia sa zbavit tej tvojej zodpovednosti, kryju sa navzajom, a snazia sa vsetko ututlat
.. v poslednej dobe ste si nevsimli v tlaci, ze su uz taky chamtivy, ze zoberu uplatok a aj tak sa na pacienta vykaslu (ortopedicka klinika martin, uz neviem aka porodnica, kde sa ani uplateny primar neunuval prist k porodu a dieta zomrelo)..
..ZOBUDTE SA a prestante VASE peniaze hadzat do bezodnej studne chamtivosti!!!..tym ich aj naucite, ze sa maju viac venovat zdraviu pacientov, nez otrcaniu vreciek..
..CEST POCTIVYM LEKAROM!!!

agina

Tak teraz sa drzte: svokra isla na operaciu krcovych zil, primarovi doniesli cele jahna, flasu kvalitnej domacej slivovice a v obalke 5000,- a co im povedal primar??? Svokrovi dal kluce od auta a povedal mu:" zaneste mi to do auta"......

kera

Ved ano :-) Ja som to vyriesila tak ze sa snazim byt fit a k lekarom chodim len na lekarsku prehliadku raz za tri roky a basta..

jancecka

možno je na tom niečo pravdy, ale ja by som niektorým vyšší plat nedala už len kôli tomu ako sa správajú
inak toto je téma na bavenie sa do nepríčetnosti :D

kera

jancecka, chapem, aj mne sa to stalo ze som sa stretla s neprivetivostou zo strany lekara. Bohuzial to je taka diagnoza hlavne slovenskych lekarov, otrava ludmi, deformacia. Podla mna keby dostali adekvatny plat, aj spravanie by sa zlepsilo.

jancecka

HA HA
vyskúšaj ísť do Topoľčian na pohotovosť a nedala by si im ani minimálnu mzdu!!!

(česť výnimkam, no ešte som sa so žiadnou nestretla)

kera

No netvrdim ze to ie je pekny peniaz, ale lekari by mali zarabat minimalne dvakrat tolko, vzhladom na zodpovednost za ludske zivoty a ako zadostucinenie za narocne 11 rocne studium.