Piercing do brucha

cewka

Ahojte...nie je pravda,že to ma niejaky suvis,ze budu problemy s detmi,,,neexistuje pretoze to je len kustek koze prpichnutej...nie niecoho v nutri ja mam piercing v pupku od 15....uz je tomu 4 roky,,,,hnisal mi take 3 mesiace ale da sa to zvladnut,,,bolest pri prepichu ziadna...aspon premnaa....je to cool...a stadci osetrit alkoholom...to je dobra dezinfikacia....

Sashique

ahoj:) ja mam pierc v brusku uz nieco vyse roka. mala som s nim mensie problemy, ale tie napokon prestali ako by z nicoho nic.
Jazvicka, ktora by ti potom mala akoze ostat je vo velkosti kruzku s priemerom 2 milimetre, cize mala bodka nad pupkom. nie je to ziadna veda..
to ze nebudes mat deti alebo podobne vyroky je len strasenie. nehovorim, ze sa to nemoze stat, ale tak isto ta moze prejst auto za 20 minut ale s tym ta strasit nebudu:P
chalani alebo vseobecne ostatnym sa velmi paci a v lete na kupku hviezdim:P
a bolest? bude to mozno boliet chvilku, ale ver, ze jazyk, ktory som si dala teraz cerstvo prepichnut ja bol horsi:D

fraisee

ale samozrejme ze ti hrozi, zato ze jedna co povedala, ze nema komplikacie neznamena ze nebudes mat ty.
okrem toho, je to este v mode?

amy389

a ked sa stane nieco take ze to vypadne na druhy den alebo sa nieco stane tak treba ist tam kde si si to dala robit a stazovat sa lebo to je potom nekvalitna robota v kosiciach je najlepsie ist do studia ktore je pri exite ak wes kde to je a su tam super ludia taze pohoda a s detmi to nema nic spolocne nenechaj sa strasit

amy389

ahoj aj ja som z Ke mam piercing v pupku uz asi rok je to super a nic ti nehrozi. len sa o to treba zo zaciatku trochu starat ale inak nic viac a s tou bolestou, mna to nebolelo vobec dokonca bola som prekvapena. bolo len ako by ma niekto stipol ale bolest ziadna

jaja

no ja si ho tiez chcem dat urobit v oktobri,lebo teraz to nie je dobre,kedze je leto a budes sa kupat a pierceng v bruchu sa hoji aj pol roka..takze ak chces aby sa ti to pekne zahojilo daj si to az po lete robit..a ze nebudeme mat deti?bola som s tym u gynekologicky a ta povedala ze to nikdy nepocula,ze to s detmi nema ziaden suvis..netreba verit vsetkemu

brusko

potom ako si vyberies piercing a uz si ho tam nedas ostanu ti jazvy ? :-(. Kamaratke vypadol na druhy den si isla kupit novy a uz si ho tam nedala lebo to neslo-zrastlo sa jej to , a nema tam jazvu tak ja neviem :-(