Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

krvné skupiny a tehotenstvo

gabriel v.

Chcel by som sa informovat,ci vobec moze nastat problem pri tehotenstve,resp.,ci moze dojt k situacii,ze zena neotehotnie,pokial pary maju taku krvnu skupinu,ktora by tehotenstvo nepovolovala.Ak ano,prosim uviest,ktore nezhodne krvne skupiny,zabranuju aby doslo k otehotneniu.Dakujem

dery

je to jednoducha genetika ak je matka Rh+ aj otec Rh+, dieta bude Rh+
ak je matka Rh+ a otec rh-, dieta bude opat Rh+
ak je matka rh- a otec rh - dieta bude rh-
avsak rizikove je ak je matka rh- a otec Rh+ dieta bude Rh+, a vtedy si telo vytvara protilatky proti plodu, nie som si ista ale myslim ze sa podavaju imunosupresiva
ale kedze sa ti uz syn narodil a vsetko prebehlo v poriadku
ale aj tak dalsie tehotenstvo musi sledovat lekar ci vsetko prebieha v poriadku

aljoska

Ak dalšie dietatko zdedí po tebe Rh- nič sa nedeje.Ak by zdedilo Rh+ možeš a nemusíš vytvárať protilátky.Ale to všetko sleduje lekár,najlepšie bude ak sa poinformuješ u svojho gynekologa.

luciferka

moja teta mala ten isty poblem, prve dieta bolo v poriadku, potom isla s dalsim na potrat a dalsie prisla, a teraz to posledne je zdrave....., skus sa informovat u lekara, to je najlepsie podla mna

martina25

Prvé tehotenstvo som mala bezproblémové a po porode mi pichli injekciu. Ale tým, že syn má Rh+ sa vyskytol problém ďalšieho tehotenstva. Ak by mal Rh- bolo by všetko v poriadku. No neviem do akej miery je to rizikové?

tinus8

aj my sme s manzelom na tom tak isto, ale zatial este nemame dieta. Ide o to, ze po porode ti mali pichnut injekciu, ktora by zabranila problemom pri dalsich tehotenstvach.
www.babetko.sk
pozri si toto

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

krvné skupiny a tehotenstvo - Fórum - ZDRAVIE.sk