Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Maturita a povzbudzujúce lieky!!!!

Dr jajboli

sibi-ribi, ja by som už nešpekulovala, lebo čas je neúprosný a treba sa ti aj učiť a nie robiť prieskum, ktorý liek ako zaberie. Ak máš Pirabene, tak si daj a uč sa, lebo liek za teba nebude odpovedať a keď ten aderall je droga, nezačínala by som s tým!!!! Tak úspešnú maturitu!

sibi-ribi

No vidis Stein...akurat mesiac staci :-D potom to uz nebudem potrebovat!Len keby som zohnala aspon ten ADDERALLE :-(

sibi-ribi

Až si ma navnadila do ucenia...hh.No dufam ze aj mne zaberie...zacala som s tym az dnes s Pirabene.A v utorok uz maturujem a potom stredu a štvrtok...tak hadam to pomoze...aj v maturitny den si dam! :-D

stein

Pokial viem tak tie doplnky vyzivy aktivizuju kratkodobu pamat, tj. ze za kratky cas sa sice naucis kvantum uciva a absorbujes viac informacii ako za normalnych okolnosti, ale rychlo ti to aj vyfuci z hlavy. Po mesiaci uz nebudes vediet zodpovedat maturitnu otazku, zapamatas len 5 percent. Smola :-) Preto sa hovori ze sa treba ucit systematicky, to mas na cely zivot.-)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Maturita a povzbudzujúce lieky!!!! - Fórum - ZDRAVIE.sk