Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Priberiem ked prestanem fajcit?

Príspevok v téme: Priberiem ked prestanem fajcit?
zazie2112

Ahojte,chcela by som sa popytat mozno niekoho vzdelanejsieho v tejto problematike, nez som ja alebo niekoho kto ma skusenosti!nejedna sa mi o situaciu, ze by som prestala fajcit a budem to zajedat, ale docitala som sa, ze priberiem aj ked budem jest rovnako ako predtym a dokonca aj menej lebo sa mi spomali metabolizmus!Mate s tym nejake skusenosti?Zas jak blaznovi kazdy den sa mi cvicit nechce a nemam ani cas!
Zda sa mi to dost velky trest prestat fajcit a este byt aj hladny a nervozny a este aj pribrat!!!Prosim poradte mi!

M8cr6

je možne, že priberieš..dosť možne..treba sa niečim zabaviť....alebo nechces skusit e-cigarety?? ja to fajčim už rok..nič som nepribrala, stači mi to uplne.

kadmia

Ja som prestala fajcit pred vyse mesiacom a schudla som odvtedy 3kg...celkovo 16 od januara..je to o psychike,tiez som sa bala,že priberiem aj to čo som už schudla aj omnoho viac..a nestalo sa:)

MilanLM

Samé hľúposti tu čítam ! nikotín pôsobí aj na trávenie ! zabraňuje vstrebávaniu živín ! pôsobí aj na metabolizmus .. čiže nejde o to len ze budes viac jest ale aj o to ze sa ti bude meniť telo !

martinaradna

Ahoj,

do treningu na chudnutie ti odporucam zaradit stranku mybodymanager.net, kde si spravis treningove plany, profesionalne nastavene ti zarucia, ze budes cvicit najefektivnejsie :) vzdy si tam zapises co si cvicila, pozries si co ides dneska, no proste parada...aspon mna osobne to motivuje a odcvicim ovela viac ako bez planu. navyse, je to za free :) tak ked tak, -odkaz odstránený- registracia je hore :)

majusiiik

zaccali priberat preto lebo si mysleli ze ked prestanu fajcit priberu to je psychika organizmu ,,,,,,chapes budes si stale myslet ze priberam ja priberam a naozaj priberies

aystic

ak fajcite rychlo schudnete je to tak niekedy ked mas hlad a zapalis si tak cigareta ta nasiti lenze ked prestanes mas viac chut do jedla a mozes ale aj nemusis pribrat..Zalezi na cloveku ak uz prestava fajcit znamena to ze chce nieco zacat robit pre svoje zdravie a ak si normalny clovek uvedomi ze ked uz prestal fajcit bude si chciet udrazat postavu nejde tu oto co priberies a ci nie v prvom rade bude treba prestat fajcit a az po tomto zakroku treba uvazovat na vahe...:D

janika

no ono je ot tak, ked fajcis mas rychly metabolizmus, pretoze davas do seba jedy a telo sa ich chce rrychlo zbavit....ja som fajcila 3 roky, pred mesiacom som prestala, a schudla som z 50 tich kil na 48 , taKze si myslim ze je to u kazdeho individualne, moj osobny nazor je ze pribera sa preto, lebo clovek nema robit co s rukami a preto papa

bracek

neviem ci je to spolahlivy priklad, ale moja babka ked mala 70 rokov jej zistili rakovinu pluc. okamzite prestala fajcit. neoperovali ju kvoli veku a zdravotnemu stavu, iba brala chemoterapiu. potom najskor velmi schudla, teraz ma 83 rokov, je zdrava ako repa a vyborne vyzera. ma asi 165 cm (podla odhadu) a vazi 65 kg, co som videl na vahe. je uplne ciperna, vsetko si robi sama. a co je najvacsi sok, nema napr. vobec celulitidu. v jej veku je to asi zazrak a vzdy jej aj osetrujuci lekar hovori, ze by mala robit reklamu nejakej kozmetickej firme, ktora vyraba pripravky na celulitidu. vahu ma dobru, nefajci a nepribera. je vsetko doradu, vysadila iba udeniny. asi je to individualne. ak clovek zacne namiesto cigariet konzumovat maskrty, urcite priberie. segra pribrala na 2-tyzdnovej dovolenke skoro 6 kg, jedla od rana do vecera iba zmrzlinu. doma si trhala vlasy...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Priberiem ked prestanem fajcit? - Fórum - ZDRAVIE.sk