Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

dnes cely den bez jedla

efe

To sa chváliš alebo sťažuješ. Asi nemáš v živote iné dôležitejšie problémy, keď tu vypisuješ také bludy

angeles

no to je teda chore babenky...to teda nerobte...kamaratka narazovo pribrala 5 kg a chcela to dat silou mocou dole...cely den nejedla a vecer ju nasla mamina odpadnutu v kupelni...nikdy viac hovorila...

monicka2509

cely den bez jedla a vecer kolaps a este teraz ked zacinaju letne dni a je horuco,ja fakt nechapem take kocky,ktore drzia drasticke diety,moja kamoska chodi cvicit do fitka + delena strava a taku ma postavicku jak lusk a pred pol rokom bola baculka.radsej sa zamyslite co bude lepsie pre vase telo a nie tryznit ho.boze ake uje to ubohe

cbcbcbxcgbc

EHM.........anorekticka NASCHVAL HLADUJE!!!!!! Aty dufam nie....ale môže to byť nejaký problem s trávením a moze ist a tzv anorexia nevrosa - chces jest a ti nechuti alebo jes a chudnes s toho....ôv kazdom pripade navstiv lekarsa.....

dadaa

ale je sanca aj po sediacky, som toho zivym dokazom...a to ale nebolo jedla ale z tlaku....a ked uz nejes, aspon pi par litrov vody ako detox, inak to nema vyznam, len taky, ze zajtra vsetko dozenies

gulka gulka

no stat sa moze ale nymyslim ze sa tak stane,nepocitujem ani unavu.a budem sa snazit sediet alebo lezat,a po sediacky neni sanca odpadnut

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

dnes cely den bez jedla - Fórum - ZDRAVIE.sk