Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

tréma - psychoterapia

Príspevok v téme: tréma - psychoterapia
tremka

ahojte, neviete či skupinova terapia zaberá proti silnej treme, teda niekto kto uz ma skusenosti a ako by som nasla takych nejakych ludi s podobnym problemom kde by sme to mohli riešiť v skupine. v mojom meste nic take nie je a neviem ci ma vezme aj iny psycholog, prosim poradte mi..moze byt aj kontakt na dakeho dobreho psychologa, nitra, blava, banska bystrica , a okolie..dakujem vam

nika-v

Bolo by dobré nájsť si schopného psychoterapeuta, ktorý by Ti vhodnou formou terapie pomohol. Vhodnou formou relaxácie alebo autogénneho tréningu by Ťa naučil postupne zdolávať trému, ktorá je vlastne strachom očakávania niečoho niečoho, strach z vystúpenia, strach zo skúšok, atď.

Alternativa

Tremka, ale Tebe nestaci najst skupinku, do takej by Ta mal zaradit odbornik /psycholog, psychoterapeut - ako chces/. Osobne si myslim, ze individualny pristup odbornika by bol ucinnejsi a rychlejsi. Ale zalezi na cloveku, niekomu moze lepsie ôsadnut" terapia v skupine.

martina25

Ja si osobne myslím, že ti psychoterapia pomohla. Psychoterapeut ti stanoví vhodný druh terapie. Veľa šťastia a uvidíš, že po pár sedení sa z teba stane nový človek.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

tréma - psychoterapia - Fórum - ZDRAVIE.sk