Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

čo to je ? neviem si rady .... :(

Príspevok v téme: čo to je ? neviem si rady .... :(
borax

na rukách sa mi z ničo nič začne lupat koža, na končekoch prstov to mám až do krvava vylupané .. trvá to tak dva týždne a zase sa to upraví .... na tých miestach ma to bolí ... ruky mám ako mapu niekde viac sa olupe niekde menej ... najhoršia je voda ked si to umyjem jedna radost ako sa to začne všetko lupat .... neviem si s tým rady je to ekzém? alebo niečo iné? vždy pravidelne sa to opakuje v určitých intervaloch ... každé 2mesiace ... poradte prostím

borax

moj emali majjo69@azet.sk nadmerne sa mi potia ruky že by to bolo vyvolané tým ?? spotené uschnu, spotené uschnu ?

borax

no to s tou vodou viem lenže ked sa to pravidelne objavuje... a krém mi nepomože skušal som vela .. kožná mi dala kalciový krém .. ale nezaberá to ...

Martin_242

Samozrejme, že voda tomu pohorší, veď predsa vysušuje.
Takže v Tvojom prípade zájdi za kožným.
Ja tiež pracujem s vodou a ak by som si po umytí nenamazal krémom ruky, robilo by sa mi to isté.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

čo to je ? neviem si rady .... :( - Fórum - ZDRAVIE.sk