Milovať svojho vraha? Da sa to?

Príspevok v téme: Milovať svojho vraha? Da sa to?
stale slepy?

Zdravim vsetkych. No kde zacat... Uz ste niekedy milovali niekoho, o kom ste od zaciatku vedeli ze vam neskutocne ublizi? Niekoho, o kom ste vedeli ze ma uplne inak nastavene priority a ze vy mu nikdy nebudete stacit? Niekoho, s kym vam je tak uzasne, az ste zabudli ze ste len prestupna stanica, nejaka zabavka. Uz ste milovali niekoho, kto pohrda citmi druheho, kto vidi len seba a to co si o nom pomyslia jeho rozmaznani kamarati? Uz ste milovali niekoho, kto nevahal podviest svojho priatela s jeho kamaratom? Ak ano, poradte ako to prezit aspon s akym takym psychickym zdravim...

cattarins

Ak to vidis tak, ze ked pride niekto lepsi a ona od teba odide, preco sa s nou neporozpravas? Opytaj sa jej co jej chyba, co robis zle, co sa jej nepaci. Ved to potom nema zmysel takyto vztah... Viem ake je to byt az po usi zamilovany a mat klapky na ociach ( 5 rokov som to prezivala) Ja by som sa s nou na tvojom mieste otvorene porozpravala...

fraisee

tak hadam vystihla.. nebude to dobre, pretoze jej neveris, kedze sa jej verit ani neda. ako neviem, ci mas zaujem byt s ludmi co s tebou pohrdaju, ponizuju ta a pod. a hodit to na jej naladu? ja som teda tiez dost naladova, ale zato by som partnerovi nikdy nenaznacila ze je menejcenny. su iste hranice, za kt. sa nejde. podla mna je rozmanznana a nevie co chce a ty si s nou preto, lebo dufas, ze jedneho pekneho dna bude taka, aka chces aby bola.

stale slepy?

Jo pravdu mas... je to ako na hojdacke... raz super, raz absolune zle... Uplne si to vystihol, neverim jej.. ale co s tym? Hodit na to boba?

fraisee

slepy ci poloslepy: ved jej vobec neveris, tak nechapem, ako s nou vobec mozes vydrzat. aby si bol sokojny, by si ju musel mat na voditku. a nechapem tie shakespearovske reci, neviem preco vsetko to beries tak dramaticky. a ten prvy prispevok vobec nekorensponduje s nasledujucimi, naprv hovoris ze spis s niekym kto tebou pohrda a vidi len seba a na druhu stranu sa rozpisujes ako stale ti dava lasku najavo.

stale slepy

TERKA 222... no to mas blbe, ale na tvojom mieste by som od toho isiel. U man je to inak. Mne dava stale najavo ze ma lubi, stale sme spolu, rozumieme si genialne. Ale tie jej alibi ze aj tak to nie je na stale... proste som s niekym, kto tvrdi ze to aj tak nebude navzdy? Tak potom naco som s nou? ... to hovori rozum, ale srdce je tak namotane ze sa nedokazem na to vykaslat a stale len dufam ze ja budem ten, s ktorym ostane. Je to mozno najivne, ale co ine spravit? Ak sa na to vykaslem, mozem si v buducnosti vycitat ze som to ani neskusil. Ak v tom ostanem, strasne si ublizim a budem si nadavat co som bol taky sprosty... tak ci onak skoncim ako debil... no samozrejme ak motika nevystreli a neostaneme spolu... to by bola tretia, ale najmenej pravdepodobna moznost. Tera poznam chovanie tvojho chalana, ja som bol presne taky isty... je to o tom, ze si tebou vobec nie je isty a akonahle stretne nejaku lepsiu, niekoho, kto mu da to co mu pri tebe chyba tak sa na teba vykasle... Je to krute ale je to tak... som na tom uplne podobne... Ako v cele smrti, vies ze to pride, len nevies kedy. Za kazdy novy den dakujes, pricom si si ista ze raz to pride, len sa to snazis oddialit co to da. Ale cim viac dni zijes, tym je to horsie, lebo si si ista ze to moze prist kazdym dnom. S kazdym pribudajucim ranom sa ta pravdepodobnost zvysuje. Clovek je z toho nervozny a boji sa toho...

podobne

ghfhfn,mam podobny problem,nici ma uz dost dlho a ja sa neviem ako mam odputat,vysmieva sa mi uz aj z toho ze som neschopna sa rozhodnut a nechat vsetko tak,raz je taky inokedy mi da najavo ako sa dobre bavi,potom je zase iny,hovori veci ktore vie ze ich ma prave povedat,inokedy je to naozaj v pohode no pride zase den kedy sa mi vysmeje a dookola,ja uz to nemozem vydrzat,za ten cas som sa strasne zmenila,nemozem si najst nikoho pretoze stale sa ozve a ja som uz zufala,rodicia pozoruju strasne zmeny na mne schudla som,nemam zaujem o nic ine len o to ako to vyriesit,ja uz ani vlastne jeho samotneho nechcem ide len o to ze sa to zvrtlo na akesi natahovanie sa a doberanie ale ja uz to nemozem vydrzat,a som si ista kby mu niekto prisiel do cesty iny na mna si ani nespomenie,prosim poradte ako sa mam zbavit tohto hrozneho zvyku,zacina mi z toho sibat,a tebe stale slepy neviem ako poradit ale takyto egoisti nikdy neocenia tvoju snahu,pretoze pojdu dalej aby si nasli dalsiu obet

terka222

ahoj,aj ja mám podobný problém, som s mojím priateľom 9 mesiacov, cítim že ma ten vzťah len ničí a napriek tomu nedokážem sa s ním rozísť bo ho lúbim. Niekedy premýšlam prečo je vlastne ešte so mnou...Spočiatku to bolo dosť ťažké, bol taký odmeraný, akoby sa snažil za každú cenu nepripustiť nijaké city... dúfala som že časom sa to zlepší, viem že bol tiež dosť sklamaný z predošlého vzťahu a možno preto sa snaží si ma držať trocha od tela. Ale som už zúfalá, vždy keď načrtnem tému či ma má vôbec rád a podobne, všetko zvalí na mňa že mu nedôverujem a je z toho hádka. Niekedy je milý a pozorný, inokedy zas totálne nevšímavý. A tak každý deň riešim dilemu - zostať s týmto chalanom alebo nie.... Čo si o tom myslíte, má to zmysel alebo nie. Myslela som že časom mi začne dôverovať a bude ma mať rád, ale neviem, cítim že má ma rád (možno ako kamarátku), ale neľúbi ma :( škoda že ja jeho áno :(

stale slepy?

Nie nie, vyvediem vas z omylu, nie som homosexual, pre boha to nie:)) he he.
Ide o to, ze lubim zensku, s ktorou je mi genialne, vsetko je super, len viem aka je, resp. aka bola. Nemala problem svojho priatela podviest s jeho kamaratom, jednoducho mlada blba trochu blbla. Ja som nebol o nic lepsi, aj ked s kamaratkou frajerky nikdy. Ide o to, ze neverim ze sa zmenila, mame sa radi, je nam spolu super, len stale sa vo mne bije pocit ze sa na mna pozera ze niesom pre nu dost dobry. Aj ked mi kazdy den vyvracia tento dojem. Podla mna je to moja pranoja, ale tento pocit stale mam. Je to osoba, ktoru neskutocne lubim, inspiruje ma k veciam, na ktore by som sa inokedy uplne vykaslal. Ak by som vedel malovat, tak nemalujem nic ine len ju. Lenze tento pocit... Jednoducho neverim ze to moze vydrzat, uz len preto ze sme spolu pol roka a je nam rovnako ako prvy den... je to neuveritelne... Ja len jednoducho potrebujem si vytvorit nejaku imunitu, ked to krachne aby ma to neodpisalo uplne... Jednoducho uz vam niekedy bolo tak uzasne, ze ste prestali verit ze nieco take vobec existuje, ze to moze vydrzat?