Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

VITAMINY a OPALOVANIE :)

Príspevok v téme: VITAMINY a OPALOVANIE :)
sunnynka1

ma niektora z vas skusenosti s vitaminmi na zdravsie a krajsie opalenie? napr. Walmark betakaroten / betabronze a podobne (+ine znacky) ... ak mate nejake skusenosti, ci naozaj opalenie bolo rychlejsie, krajsie trvacnejsie a vasa pokozka stale pruzna... napiste :) dakujem, len chcem vediet ci sa mi oplati kupit tieto vitaminceky :)

martina25

Z vlastnej skúsenosti viem, že ak budeš brať vitamíny 3 mesiace a až potom sa budeš opaľovať bude ťa chytať pekne do hneda. Ale musíš ich brať aspoň 3 mesiace. Potom ti to fakt pomôže. Ak nechceš brať vitamíny, tak potom pekne papaj mrkvu.

beta

Aj ja som uverila, ze opalenie bude uzasne a ze aspon sa mi zmierni alergia na slnko. Slubuju to pribalove letaky. Zacala som asi 6 tyzdnov pred dovolenkou a ziaden efekt nebol. Suhlasim s aginou ze vyvazena strava dlhodobo je najlepsia aj na opalovanie. Lebo vsetko so vsetkym v nasom tele suvisi, jedna latka ovplyvnuje pozitivny ucinok druhej. A to ziadne vyzivove doplnky nedokazu

agina

ziadny betakaroten nemusis brat, aby si sa pekne opalila. Poznam ludi, ktorym sa z toho spravila alergia na slnko.Ak mas pestru stravu, nemal by byt problem.

Ivka 1

Sunnynka musíš to začať užívať min.dva týždne pred plánovaným opaľovaním ,skús ale z inej firmy. Ak chceš,napíš mi na ,mail možno sa Ti bude moje riešenie
páčiť.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

VITAMINY a OPALOVANIE :) - Fórum - ZDRAVIE.sk