Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

fajčenie a jeho vplyv na pleť..

Príspevok v téme: fajčenie a jeho vplyv na pleť..
wiwien

chcela by som vedieť, či fajčenie može sposobovať akné...viem, že to nie je samozrejme zdravé na pleť..ale neviem, či može sposobovať aj vyrážky, lebo mám vela známych, čo fajčia a maju fakt nádhernu pleť ako bábätko, tak preto neviem, či by mi to mohlo ovplyvniť to, že sa vyhádžem...lebo toho sa pri fajčení najviac bojím..

KissMe

moja mama fajcila 20 rokov a pred 2 mesiacmi uplne prestala. Plet ma viditelne jasnejsiu, bez podkoznych vyrazok a posobi ovela mladsie. Takze vplyv to na 100% ma.

hajtkovic

fajcenie vplyva na vitamin C v tele... nedostatok tohto vitaminu sposobuje..resp. moze sposobovat vyrazky takze kto fajci tak nech uziva kazdy den vitamin c je mozne ze to pomoze...(ja som fajcil 3roky a nemal som vyrazky...potom som obmedzil fajcenie na obcasne ale aj tak po kazdom zure kde som pil a fajcil sa mi spravili vyrazky takze ma to stale stvalo ...potom som skusil ten vitamin a je to super a fajcim len prilezitostne

habshs

ja som zacal fajcit asi pred dvomi mesiacmi.Momentalne vyfajcim asi pol krabicky...niekedy aj celu a mozem povedat ze mne fajcenie na akne len a len pomohlo.Mam vyrazok ovela menej.Ale zase ja fajcim len lightky...mozno ti ktori fajcia silne cigarety,tym sa plet zhorsila...newiem...

exfajciarka

ja som fajcila 3roky pred polrokom neskor som prestala a zhruba cca po 2-3mesiacoch sa mi plet pekne upravila vyrazky sa mi nerobia sem tam akne ale to riesi kozmet.salon.Takze kto ma problem s pletou a je fajciar tak nech prestane.Ale treba trpezlivost vysledky sa neobjavia hned.

macik78

nemas zaco wiwien poznam to tiez som fajciarka sice nefajcim vela a pravidelne ale dam si :-(. A poznam to ked sedim niekde s kamaratkami a ony fajcia...inak cez den ma ani nenapadne si zapalit a v praci vobec

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

fajčenie a jeho vplyv na pleť.. - Fórum - ZDRAVIE.sk