Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

SveltStyle - účinný liek na chudnutie?

mirenka 72

mile zeny,ktore chcete silou-mocou schudnut,tak Vam poviem,ze ziadne reklamovane tabletky a spalovace tukov nie su ucinne,citala som to v nasom tyzdenniku,pisal to jeden lekar,ktory na sebe skusal vselijake pripravky a zistil,ze ziaden nezabera.Najucinnejsi je vraj Carnitin,nase telo si ho vytvara samo a jeho nedostatok sposobuje,ze priberame.Reklamovane super spalovace su strata casu aj penazi.

Kekoa

Ahojte prosím napíšte mi do emailu link kde sa to dá objednať..chcela by som to skusit lebo aj mojej znamej to v minulosti pomohlo..a teraz citam negativne ohlasy...rada si to preverim sama..Ďakujem..Moj email je kekoa66ť@azet.sk

kubus

pouzival som ich, schudol vyse dvacat kil, a teraz po case sa ich snazil znova najst a citam len o tych trestnych oznameniach a pod., u mna jednoznacne skoda ze to zmyzlo z trhu

smoula

chcela by som vedieť či niekto vyskúšal ten produkt s kombináciou cvičenia. chodím na aerobik 5 hodín do týždna a preto by som bola zvedavá či mi táto zázračná pirulka dopomôže k tomu, aby som rýchlejšie získala postavu po akej túžim....diky za info

Swaygirl

je to hovadina...navyse som kdesika citala ze vsetky tieto zazracne lieky su len daka platena inzercia..ved kebyze je to vsetko pravda tak by dneska na svete nebol prolem s obezitou..treba cvicit a samozrejme drzat dietu to je jediny sposob schudnutia..aj ked mnohi vravia diety su blbost...ale kazdy trener vo fitku vam povie ze stravu treba upravit a znizit prijem lebo len tak sa schudne..

veronika

Dobrý den prajem. ja používam tabletky sveltstyle,zatial som nevidela žiadny účinok pretože ich mám iba týžden,tabletky prídu do mesiaca. Ženy ktoré majú problém z prehĺtaním neodporúčam sú obtiahnuté filmom...ale inak som spokojná.Pekný zvyšok dňa

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

SveltStyle - účinný liek na chudnutie? - Fórum - ZDRAVIE.sk