Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zle z jedla

Príspevok v téme: zle z jedla
lucka

Ahojte, mam taky problem, skoro stale mi je spatne ked sa najem, je to normalne? ako neuskodilo by mi schudnut, ale vcera som si dala veceru o 18 a celu noc ma tazilo brucho a este aj rano mi bolo na zvracanie...., a vela som toho tento tyzden nepojedla a stale mam nafuknute a tvrde brucho...neviete poradit nejake caje abo nieco na upravu?

............

no neviem co si predstavujes pod pojmom "problem s travenim"? travenie suvisi hlavne s prijmom a spracovanim potravy, nieco zjes a je ti tazko = problematicke travenie. Teda inak sa to asi chapat neda, alebo ano?

touareg

lucka, nechapem, prečo odmietaš tvrdenia, že maš zlé trávenie.Ano problém maš v trávení a to, že chodíš pravidelne na WC s tým nemá veľa spoločného.
RNG ti hovorí pravdu, máš malo žalud. kyselin, zle ti trávi.Ver mu.Pomohol a poradil dobre stovkám ľudí, aj takým, ktorým nevedeli lekari.Prečo by nemal
tebe?
A keď si tvrdohlavá a odmietaš rady ludí, ktorí ti tu dobre radili aby si niečo uživala na trávenie, lebo to ti kafre, tak nechapem, načo chceš poradiť.Asi potom sama vieš najlepšie čo ti je, tak načo sa pýtaš?

gegor

Pouvažuj trošku nad horčíkom a to na stránke www.darius.cz či sa tam zo svojími problémami nenajdeš. Opravujem dávkovanie Z.H. (zlé 0.25L) dobre 0.025L čiže štamperlík. Gregor

.........

skusila by som to co radi RNG alebo mne dost upravilo taketo problemy uzivanie probiotik - tiez mi bolo stale zle a tazko po kazdom jedle, probiotika musis uzivat dlhsiu dobu a mozno vystriedat viacere kym ti celkom sadnu ale potom je efekt ozaj dobry

lucka

ja nemam problem s travenim, na velku potrebu chodim dost casto,ale aj tak mi je zle, vcera som mala naposledy banan o 6 vecer a este stale sa citim plna, a to som bola na wc. nechapem to...., ale aj tak vam dakujem, mozno aj nieco skusim ak sa to neupravi

RNG

nedostatok kyselin v zaludku neznici bakterie a jedlo sa tam kazi.
Pomoc je brat Betain HCl s jedlom, pripadne aj silne traviace enzymi.

usiko

ja jedavam susene slivky....posobia uzasne, chodim na velku potrebu trikrat denne, brusko ploche......vLidli maju uzasne slivky, 78 sk za pol kila...inak podla niektorych prirucek med ucinkuje, ked je nechut do jedla,,,,,tak skus....

gregor

Na pomoc pri trávení by som doporučil uživať po jedle alebo pri poruchách trávenia prírodnú liečivú vodu s vysokým obsahom magnézia Zaječickú horkú a to v malých dávkach (0.25L čiže štamperlík) alebo prírodnú liečivú alkalickú vodu Bílinsku kyselku a to v dávkach 0.1 až 0.2L . Obidve vody ti pomôžu pri trávení a upravia poruchy spánku. Ja tieto vody užívam dlhodobo a nestalo sa že by ma sklamali.

lucka

no mne travi dostatocne, s tym nemam problem, len aj ak mi je blbo, ale ten caj skusim, tabletky moc nechcem, dakujem

jankaaa

ahoj lucka, skus zaludocny caj a k tomu este donoxinal, je to sice na detoxikaciu organizmu, ale mne to pomohlo a travi mi uz krasne

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zle z jedla - Fórum - ZDRAVIE.sk