Ako schudnut z prs?

viwik

ahojte kosky. Mala som od nepamäti velke prsia. Ako mladej slecne samozrejme taketo prednosti vyhovovali,ved som bola stihla prsnata kocka. Nebolo chlapa co by sa neobzrel. Ale cim som starsia,tym su väcsie a väcsie,po porode som na nich hrozne pribrala. Zial aj gravitacia robi svoje. Nech chudnem ako chudnem z prs nepriberiem. Preto som sa rozhodla pre radikalne riesenie,zmensenie prs operacne. Svojim patranim po internete som zistila,ze sa to da aj bezpladne,ze to uhradi poistovna ak budeme mat od lekara odporucanie,ved velke prsia chrbtici neprospievaju. Tak mi drzte prsty nech to dobre dopadne.

Iveta Michael

ja ked som moc schudla prsia sa automaticky zmenšili tiež ... teraz mám 2,5 a tak isto sa mi to nepáči...chcela by som menšie :(

nescastna

Vikii ako si schudla tých 10 kíl? Prosím poradíš mi ako si to schudla? Keď mi ty poradíš ako si schudla tých 10 kíl poviem ti zase ja ako schudnúť z prs. Ja som tiež chudla ale schudla som ich z prs a mam ich teraz pekné.

Tinoviacka

Schudnut jednine z prs nie je mozne, ty si ich mozes jedine trosku spevnit a to cvikmi na prsia.
Schudes z prs jedine vtedy kak schudnes z celeho tela a to aj tak neplati na kazdeho ako vidime u vikii..
jedine riesenie v tom vidim iba plasticku operaciu. viem ako sa citis, pretoze mam to iste ale operacie sa bojim. a este samozrejme financna stranka

Nikolettex81

Prosím pomôžte mi ako mám schudnúť z prs. Mám 16 vážim 65kg a meriam 160cm. Aj keby som schudla na váhe, no z prs to nejde dole, čo mám podla vás urobiť.

Inn

Ahoj viki,

mam podobný problém ako ty avšak velkosť košíku mam teda ovela vačší je jedno či schudnem či priberiem prsia mi ostavaju rovnako velké hehe.....ked som mala 12 či 13 musela som nosiť uz podprsenku v tej dobe to bolo niečo hard lebo podprsenky sa davali az dievčatam na strednej skole ale ja som taka povaha nejako som sa moc netrapila.....teraz mam asi tak 31 a aj napríek tomu, ze mam velké prsia ani o tom neviem:)......to, ze si nemôzeš kupit peknú podprsenku...je to trošku otázka penazí ja som si prvú peknu podprsenku kupila v 18 rokoch v mojej prvej výplate - lebo lacne podprsenky na vačšie prsia to je hard uznavam....treba kupiť značku a kvalitu a uvidíš su aj také, ktoré opticky zmenšuju a mam to vyskúšané je to fakt - ak ti môzem doporučit pozri na internete značky Felina - Triumph....
mrkni tuto stranku
www.luxusna-bielizen.sk
nechcem robit reklamu ale tu su fakt krasne modeli aj pre vačšie prsia....takze hlavu hore su ovela horsie problemy ako mat vačšie prsia si zdrava, krásna zena tak si zdvihni sebavedomie a zi!!! a ziadne operacie neblázni:)

Travička

Mam jeden problem a to, ze chcem (snazim sa) schudnut ale starsne sa bojim toho ze schudnem najma na prsiach, co mam robit aby som na nich nic neschudla????prosim poradte mi uz neviem co mam robit, nechcem ich mat ani o kusok mensie ako su!...:( budem vam velmi vdacna

silviklh

patuľa,to musíš vedieť ty,ako to je s tebou,či priberáš aj tam do pŕs a tým pádom by si aj schudnpť mala,keĎ schudneš celkovo..ale ja napr.priberam aj chudnem len od bokov dole,hore som dost vychudnuta a priberiem tam asi len pocas menopauzy...takze musis vediet ty,ak oto je s tebou.lebo niekto odtial schudne,niekto nie