Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

make-up maybelline superstay silky,wonder finish a rimmel

aariela

Ten superstay bol vynikajuci, fakt asi najlepsi mejkap, aky som kedy zazila, a to som ich vyskusala dost vela. super kryl a praveze mi nepripadal ako maska, bol velmi prirodzeny, a mam pocit ze som po nom mala lepsiu plet. Vlastne som sa chcela spytat, ci neviete, ci sa este da niekde zohnat, pretoze z drogerii ho stiahli, tak neviem, ci sa este vobec vyraba, vopred dakujem za odpoved, ak sa niekto najde:)

Kamiluška

Ahojte Babi !
Ja mám 15 a dá sa povedať, že mám problémy s pletou, nemám žiadne akné a vôbec sa nemaľujem, ale keď chcem mať vyrovnanejší tón pleti, tak si dám penový make - up značky nejakej na E .- neviem presne - prepáčte. ;-( Ale dá sa ľahko zohnať v lekárni a je naozaj super, sú tri odtiene a úplne sa prispôsobí pleti, nepôsobí ako maska a ani sa neleskne a hlavne, ani neviem, že ho mám, vôbec ho nie je cítiť na tvári (pocitovo) a pekne vonia a je vhodný aj pre alergikov. Naozaj super, odporúčam popýtať sa v lekárni.
Držím palce pre správy výber. ;-)

Stephan

Ak chcete mať dobrú tvár, nekupujte si bežné make upy z drogerky... tie su tak len o krytí a nemajú nič spoločné s dermatologiou a výživou tváre, je to len chémia. Keď niekto potrebuje zjemniť, zmatniť... tak La Roche Posay Unifiance, alebo trošku prekryť - VICHY Normateint-om, alebo pre tých, čo potrebujeme prekrývať najviac - Vichy Dermablend / La Roche Toleriane Teint (obe majú cca 16 hod výdrž)... vyživajú, starajú sa o tvár, sú pod dermatologickým dohľadom a používané, odporúčané dermatológmi. Rozhodne nie maybeline a podobné čisto drogeristické značky... nerobím reklamu, len varujem, že pre citlivú tvár, aknóznu tvár sa vyvarujte kozmetike z drogérie. Baby alebo chalani, ak chcete prekryť, tak jedine s vyššie spomínanými značkami, lebo pleť NEZHORŠUJ ALE NAOPAK ZLEPŠUJÚ!!

alica852

rimel o ničom, maybelline super, no superstay sa mi rýchlo minul, ale wonder finish odporúčam a aj afitonne je ok

katussska

no ja som si nedavno kupila ten maybelline superstay silky a som s nim velmi spokojna..lahko sa nanasa,je velmi prirodzeny a nemam pocit ze by som mala omietku na tvari..vrelo odporucam a navyse aj pekne vonia a nieje ani drahy

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.