make-up maybelline superstay silky,wonder finish a rimmel

Mimi323

Lulka, mala som takú istú pleť, veľmi mi pomohla kožná.
Make up ti môžem poradiť Max Factor mirracle touch, ten perfektne prekrýva, dobrý je aj MF panstic ako korektor. Loreal môže byť tiež dobrý ale neskúšala som ho. No ale Maybeline ti určite nič nezakryje, je to oveľa menej kvalitný make up ako Loreal alebo Max factor.

lulkaa

ahoojte baby..pliis nemohla by ste mi niektora z vas co najrychlejsie poradit??..chcem si kupit nejaky makeup..mam dost problematicku plet a tak chcem nejaky fakt dobry..aky makeup je podla vas wonder finish od maybelline???dakujem:))

simonenka18

mam asi ten problem, ze nech si dam akokolvek vela make-upu na tvar, vsetci mi vravia, ze som bleda, aj ked nemam bledy make-up a to este pouzivam dva pudre navrch. ked sa po celom dni vecer odmalovavam, tampon mam takmer cisty, ako by mi ho plet vstrebavala.pocula som, ze maybelline superstay je dobry a drzi. mate niekto podobny problem a skusenost s tymto make-upom?

lussil878

Pouzivala som superstay silky. bol celkom fajn, no ked si to zoberies je tam len 15ml make upu a 15ml podkladoveho kremu, takze make up sa mi rychlo nicil, takze aby si mala 30ml make upu potrebovala by si 2 balenia co ta vyjde do 600sk a to je za make up podla mna dost...

strong girl

pred nedávnom som si kupovala make up Affinitone od Maybelline a pri tých svetlách v drogérii som si vybrala zlý odtien ktorý na svetle vyzerá tmavo takze hned po príchode domov som si trieskala hlavu ze som znova zbytočne vyhodila peniaze.Ale predsa som ho vyskusala a bola som velmi prekvapena lebo na tvari pôsobí prirodzene aj napriek tomu ze je tmavsí ako moja plet takze sa nejako asi prispôsobil môjmu tonu pleti a teraz som s nim velmi spokojna takze ho odporucam a nie je ani taky drahy:)

malinka

ja som mala make-up rimmela nebola som spokojna ale co som mala la roshe posay tak ten fakt jednotka vo vsetkom prekryvani a cesti plet a vestko...odporucam

sonka

Keď som začala použ. make - up, tak Rimel som používala najprv, ale potom som prišla na to, že od maybelline - wonder finish je omnoho lepší a ten používam doteraz a som s ním veľmi spokojná, takže odporúčam. Medzi tým som už stihla vyskúšať aj ďalšie dva make - upy značky maybelinne a to superstay silky a afittone a s nimi som už spokujná nebola. Ťak ale wonder finish vám kľudne môžem odporúčiť.