hrube ruky

sisenka

Vies, skus sa s tym nejak vyrovnat, proste to neries. Skus nosit "maskovacie" oblecenie a nikto si to nevsimne :-) Moznoze to ani nie je take dramaticke ako to my vnimame, ved kazdy ma nieco- krive zuby, odstavajuce usi, vysoke celo :O)

miselka

presne to iste. ako keby si mna opisovala. ja tiez lytka. ale ved na to sa pozerat neda. cim viac si to uvedomujem

sisenka

Miselka, je mi luto, ale tiez si myslim ze to neschudnes, ked to mas az po dlan, ked aj schudnes, tak len troska. Keby to bolo naopak-od ramien po laket, tak by si to aj mohla schudnut. Myslim si ze mame aj hrubse kosti a aj to svalstvo je hutnejsie. Ja mam zase na rozdiel od inych chudych bab silnejsie lytka a tiez si tazko zozeniem poltopanky, lebo aj chodidla mam mohutne :-( Inak ja som to zdedila po rodicoch takze nic s tym nenarobim..

miselka

ja osobne si myslim ze nie. je to proste geneticky dane a s tym nic nenarobis. vies ale nie je to bohvieco.ja nemam skor hrube ruky od lakta k ramenu, ale od lakta k dlani a tak isto aj dlan.

sisenka

Ja keby som mohla tak by som svoje ruky vymenila za zenskejsie, co sa bohuzial neda a nic ine mi nezostava ako vyrovnat sa s tym, tak sa sustredujem na ine- krajsie casti mojho tela, napr. tvar, dekolt. :-) Ked mam take navrete zily tak si vydvihnem ruky, vtedy mi na chvilu zmiznu, inac nic nenarobim :-( Myslis ze by si schudnutim vyriesila svoj problem&?

sisenka

Miselka kazdy mame nieco, si predstav ze mam dlane velke ako slonica a to som chuda. Aby nestacilo mam vypukle zily ako keby som 100 kilove činky zdvihala kazdy den. Kazdy to vidi a obcas mi aj povedia ze mam velke ruky :-(