Krvavy hlien

Príspevok v téme: Krvavy hlien
tomike

Uz asi 4 dni mam z pravej dierky v nose dost krvavy hlien...az cierny od krvy. Predtym som asi 2 dni pocitoval ako keby zaciatok prechladenia ale pomaly to preslo. teraz mam len trocha hlienov ktore fukam ale ako som spomenul z pravej my idu krvave. Dalej na zaciatku ma aj bolela hlava nad okom ..aj ked som sa toho miesta dotkol..myslite ze to bude mat nieco s tou krvou? Pred mesiaco somprekonal zapal prinosovych dutin , aj so zakrokom na ich vycistenie.poradte coto moze byt

tomisimi

ta krv neide ani to neboli len ten pocit ze ti ihla prenikne do hlavy a este to urobi taky zvuk jak ked sa zlomi ruka :D a robili mi to lebo som mal zapal dutin a sa nazbieral hnis tam tak ho trebalo dat von

jaja

no díky, fakt super- takže krv nešla žiadna? to musí byť strašné! a nebolí to? už len pri pohlade na tú ihlu by mi prišlo asi zle... prečo ti to robili? neskoro si prišiel k lekárovi, či nezaberali antibiotiká?

tomisimi

podla mna to neni zo zakroku ten bol davno a pri nom my ani nesla krv :Da neboli tolen je to velmi neprijemne..velku kovovu ihlu vam daju do nosa a ked uz dalej nemoze tak pritlacia tak vam pukne v hlave a je az uplne dnuka potom pumpuju vodu a vy fukate a vychadzaju vam take zelene falaty hnisu :)

soldierka:))

tá krv je daná,tým zápalom čo si prekonal. Tvoje dutiny sa čistia, ak ťa nebolí, keď smrkáš.
ak ťa to boli, tak máš opať zapálené dutiny. Píšeš, že pred mesiacom si mal, takže ťa nepoteším - rado sa to vracia - osobná skúsenosť. ak si mal raz zapálené dutiny, tak vo veternom alebo chladnom počasí nikdy nechoť von bez čapice