Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

uz sa aj hanbim

Príspevok v téme: uz sa aj hanbim
hogo fogo

ahojte, mam taky problem so sebou, nikdy som nerobila to co robim v poslednej dobe, vzdy som mala moralne zabrany a vzdy som chcela aj v spolocnosti vyzerat dostojne, v poslednej dobe vsak vystrajam, v tom zmysle ze uz nepoviem v alkohole uz dost, nechcem nepijem, prave naopak a stracam aj svoje stare nazory na zivot, ako sa vratit spät, nechcem si na to navyknut na takyto hnusny zivot, a to som nikdy ani neriesila muzov pomimo, vzdy to bolo so sympatiami a s rozumom teraz vsak je naopak a ja sa uz zacinam aj za seba hanbit,co mam robit aby som bola taka ista ako pred troma rokmi?

fraisee

jeden chlap sposobil stratu vsetkych tvojich hodnot v zivote? a predtym si zila kde? ak si si stavala vzdusne zamky tak sa necudujem, ale myslim si ze to prehnane. podla mna si nemala zmysel zivota ani pred tym chlapom a teraz nieco nevyslo a si si povedala ze vsetko je aj tak na.... ale nie je.

leila

Keby tým hodnotám tak veríš tak ich dodržuješ.Ja mám takpovediac dvojí život už zopár rokov..na jednej strane slušná pracujúca dáma a cez víkendy normálny mladý človek ktorý sa ide zabaviť a bez alkoholu a rôznych trapasov a neviem ešte čoho sa to rozhodne neobíde...Nieže by som sa v práci pretvarovala,verím veciam ktoré robím, ale tiež mi neprekáža byť roztopašná a rozpustená...Myslím že to nie je smrteľné a pokial to nieje extrém nemusíš si robiť hlavu...A reči typu chcem byť ako pred tým...tak buď...asi tak celkom tam vnútri nechceš ked taká nie si..každý je sám strojcom svojho šťastia a je dobré vyskúšať toho viac...aspoň zistíš čo ti viac vyhovuje a možno ked sa raz vrátiš k tomu "kedysi" budeš si to viac vážiť alebo ťa to bude nudiť...život je krátky tak si ho užívaj a nepolemizuj nad tým aké by čo mohlo byť...

barbinka

presne ako si povedala. urob si poriadok v živote. porozmýšlaj o svojich hodnotách a prioritách a keď na ne prídeš, myslím, že budeš šťastná. aj bez alkoholu :-)

hogo fogo

a to mam za sebou nevydareny pokus o nejaky vztah s jednym muzom, i ked o vztahu tu nemozem hovorit ze to bol, akoby mi otvoril oci k tomu ze zivot nieje ruzovy ale vychcany, ale aj napriek tomu som nikdy taka nechcela byt aka som teraz,

hogo fogo

niesom alkoholik ani nic podobne, ide o to ze ked som von neodmietnem ako kedysi, a stracam hodnoty ktore som tak velmi udrziavala a teraz na nich zabudam, nemam poriadok v zivote, mozno som sa tu len prisla vyrozpravat alebo co, mozno mi niekto bude vediet poradit, aj ked neviem ci ma vobec niekto pochopi

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.