Antibiotika - prosim poradte mi.

Príspevok v téme: Antibiotika - prosim poradte mi.
silvia23

Ahojte, mam taky problem, som v Anglicku a dostala som anginu a zapal priedusiek, bola som v pondelok na pohotovosti a lekar mi dal Penicilin, teda ten som aj chcela, ale nezabral mi a mne sa to zhorsuje a dnes som si tu precitala ze Penicilin je 250mg. 500 a 750 a mne dal ten 250mg. a na SVK som mavala na anginu Augmentin, ktory je silnejsi, cize si myslim ze 250mg Penicilinu je pre mna asi slabe. Prosim ak je tu nejaky doktor a poradi mi ako dalej, ci si mam vypytat silnejsi Penicilin alebo aky liek? Lebo uz ho zajra doberiem a je mi stale zle... DAKUJEM ak sa niekto najde kto mi poradi....

silvia23

a este ifka, ty si ho brala niekedy?pomohol ti? Spytam sa aj na toto aj tie ATB co mi poradil radca, nieco z toho tu hadam dostanem.

silvia23

Dakujem ifka, ale nie je to slabe?ked len 250mg, lebo mam vahu 55, tak potom pre mna ten 250mg. Ked teraz mi nezabral 250mg. Penicilin. Mavala som silnejsie, vies? A myslis, ze ho maju aj tu v UK? Pytam sa, len ci nahodou nevies. Dakujem

radca

No Penicilin nezabera upne na vsetko, ani Augmentin-co je tiez nieco podobne. Skus si vypytat nejake ine ATB-napr. KLACID