Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako schudnut z noh?

Príspevok v téme: Ako schudnut z noh?
daissy

Od malicka mam silnejsie stehna aj lytka. Je to asi dane geneticky. Mama aj otec su obezny. V poslednom case som vsak schudla asi 12kg ale vsetko len z brucha . Potrebujem schudnut z noh, prosiim poradte mi nejake cviky na stehna alebo nieco take. Chcem mat normalen stehna aby som si mohla obliect suknicku:)

kristyg

Trampolína na tvarovanie postavi naozaj pomáha a ak máte deti, na záhradu je to parádna vec, len treba dbať na kvalitu a nešetriť

venezia

adelarrr
Prečo si myslíš, že to píšu "slečny" ??? Slečna si možno ty, ale o cudzích dámach, ktoré nepoznáš, sa láskavo nevyjadruj ako o slečnách, je to neslušné !!!

adelarrr

Ako píšu aj slečny nižšie, trampolína je super na nohy, terba skákať pravidelne a často a pojde to. Najlepšie je mať vlastnú a skákať doma, kedže si sama vyberieš, kedy chceš cvičiť a bude ta to aj viac bavit

monikahagova

ja som mala vždy vacsie lytka ale kupila som si pred par mesiacmi exit trampolinku a už vidim prve pokroky, spevnili sa mi cele nohy lytka aj stehna :)

Baron81

Pravda ale najlepšie chudnutie je bez hladovania s chutnou individuálnou diétou. Tu nájdete možnosti ako schudnúť až do 10KG za mesiac bez hladovania a úvodná konzultácia ZADARMO - dietcenter.sk

ANGEL-DEMON

s tym sa musiš jedine zmieriť, tiež mam taký typ postavy a bud rada...
je to krajšie ako zeny co maju stihle nohy ale na bruchu pneumatiky...
a nič ti nebráni aby si si dala sukňu.... ja nemám problém so šatami v lete a chlapi na to reaguju pozitivne.... aj keby si makala vo fitku tie nohy silné tam budú vždy...s tým neurobíš nič, treba to brať ako prednosť... a mať sa rada aka si....

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.