Ako schudnut z noh?

Príspevok v téme: Ako schudnut z noh?
daissy

Od malicka mam silnejsie stehna aj lytka. Je to asi dane geneticky. Mama aj otec su obezny. V poslednom case som vsak schudla asi 12kg ale vsetko len z brucha . Potrebujem schudnut z noh, prosiim poradte mi nejake cviky na stehna alebo nieco take. Chcem mat normalen stehna aby som si mohla obliect suknicku:)

dusana

awojte prosim poradte mi niekto mám len 15 rokov a už teraz má silné nohy teda stehná a strašne velké lítka stehná niesu na tom až tak zle ale tie lýtka si všíma každý aj cvičím korčulujem, bicyklujem no nedarí sa mi do lýtok schudnuť potrebujem nejaku radu

Moisa

treba cvicit hlavne aerobne nie posilovna , aerobne znamena , bycikel , steper , beh , obcas si skus zbehnut na aerobik alebo bodywork aj pilates robi svoje :) no a plavanie tiez pomaha , posilku nepotrebujes .... ked budes chodit pravidelne uvidis krasne vysledky :)

hejska

tak ja mam presne taky isty problem ako ty, ja som za rok aj pol schudla 25 kg ale bohuzial som zacala tak pol roka dozadu cvicit sama bez poradenia sa s instruktorom a teraz sa mi zda ze sa mi strasne zvacsili svaly na stehanach aj lytkach a vobec neviem co s tym mam robit ;-((((((