Vecer nejest!!!

lex

podla mna je to zdrave nejest po 17.00 ja to tak robim, samozrejme ked viem ze dnes idem von a pridem domov o 4 rano, tak sa najem aj o 20.00...

ivuša

ja jem tiez aj v noci, aj o 1 ked nemozem spat od hladu,, dam si pohar mlieka a hned je to lepsie :) ... podla mna je volovina nejes po 5,6 ci ako to kto robi... podsata nie je vtom, od ktorej nejete, ael kolko jete a hybete sa

Martin_242

Ja jem o 19:00, 20:30 a 22:00 (tesne pred spaním) a strácam telesný tuk.
Nieje to totiž len jedením, ale hlavne čo a ako jeme večer a čo celý deň robíme, všakže?
Sedenie pred TV a prášenie solených arašidov do seba to asi nebude...

nataliiie

ja nejem po 17, 18 uz asi tyzden, aj viac, a mam kilo dole a netrpim:) ked som hladna, nieco male si dam, no nie neskor ako o 19tej. a snazim sa normalne jest inak

joane

v skratke:
doobeda jedzte sacharidy,najlepšie celozrnné a na večeru zasa len bielkoviny ale nizkotučné so zeleninou. ale určite nie je dobré hladovať a pokial chodíte spať až okolo polnoci tak nejesť už od 17 hod je podla mna týranie hladom. telo potrebuje každé 3 hodiny prisun potravy aby nezačal ukladať tuky. netreba sa napchať ale paradajky a mrkvu si môžte kludne dať aj o 20 večer. a ešte jedna vec, sladkosti a ovocie len doobeda.vtedy telo najviac spaluje a do večera je dosť času aby to telo zlikvidovalo.na večeru si ovocie nedávajte, obsahuje dosť cukru.
takže celý trik o chudnutí je len v disciplíne a žiadne hladovky!

barbinka

soriano: keďže si športovec, tak by si mal vedieť, že pokiaľ neupravíš stravu, tak nikdy neschudneš. a môžeš sa hýbať koľko chceš,keď sa napchávaš popri tom.

soriano

A chuja! S prepacenim za vyraz! Vsetko hluposti, mali by ste sa naozaj zacat zdravo stravovat, ale podstata je v POHYBE! Kazdy den sa poriadne spotit! Ani nie beh, lebo si totalne dodzubete kolena! Prve 3-4 dni budete potit len vodu! Ale po tych 3-4 dnoch Vam telo prepne na spalovanie tukov! A ak to neporusite! Schudnete! Jediny ucinny sposob! Viem to! Pretoze som sportovec, ktory je zavisly od jeho hmotnosti!

tamarka

karolinka .. tak to pekne :) dufam ze aj mne sa podari :P sice mi staci len 10 ale aj tak :) ... ja mam teraz tiez 17, tak dufam ze to pojde lahko .. aj ked zatial nejde :(

Karolinnka

osemnastka-vsak to je super ked si taka mlada, vtedy kg idu lepsie dole ako u 40 r zeny... ja som mala 17 ked som tak schudla