Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Creatin

Genesis

Ja rozhode kreatin neodporucam z nasledujucich dovodov:
1. Vyrazna zataz na oblicky a to tak ze oblicky musia filtrovat z krvi velke mnozstvo jeho metabolitu a zaroven viaze neprirodzene velke mnozstvo vody do svaloveho tkaniva a narusa tak system hospodarenia tela s vodou cim sposobuje dehydrataciu aj napriek tomu ze pijete vzdy ked ste snadni. Mne osobne kreatin 5g na den trvale zhorsil filtracnu schopnost obliciek to znamena ze sposobil ich trvale poskodenie. Neverte zmanipulovanym zaplatenym studiam ktore tvrdia ze uzivanie kreatinu je pre oblicky bezpecne. V suplementovom priemysle a farmakologickom je uplne bezne ze sa vysledky testov zamerne skresluju aby sa mohol produkt alebo liek predavat. Vsetko je o peniazoch. Netvrdim ze vam kreatin znici oblicky len co ho pozijete, to nie, jedna sa o postupny proces poskodzovania a postupne zhorsovanie oblickovych funkcii. Jedinou ako takou obranou je ze musite primat vacsie mnozstvo vody, nespolehajte na smad hlavne nie v letnych mesiacoch.
2. Urychluje muzsky typ vypadavania vlasov u predisponovanych jedincov z dovodu ze vyrazne zvysuje konverziu testosteronu na DHT.
3. Prirastky ziskane kreatinom po vysadeni velmi rychlo zmiznu.

petrkvapil

Ahoj, zalezi na tom, jake jsou tvoje cile - zdali nabrat svalovou hmotu, nebo silu. Kazdopadne celkem super ceny najdes tu www.nutrinoid.cz a davkovani, tam si dej pozor. Mesic brat, mesic ne, aby to melo ucinky.

CR7fan_7

prosím vás, objednala som si creatine monohydrate ale neviem do akej vody si to mám sypať, či do čistej alebo ochutenej alebo akej? .. môžete mi prosím vás poradiť :)

abc111

Kreatín si vytvára aj samo telo, ale nie vo veľkých množstvách. Slúži na obnovu aktivity svalov, aby neboli po cvičení unavené.
Ja som si to objednal, tak som zvedavý na ten zázrak:-)

makko

podľa nedávnej štúdie je kreatín neškody, ale samozrejme to netreba preháňať s dávkovaním a treba pri tom cvičiť. Ja používam kreatin monohydrate vždy z tejto stránky,kde je lacný a kvalitný a som spokojný. -odkaz odstránený-

maco-palo

ja som sa predtym poradil uz s chalanmi co cvicili a brali nejake veci a skutocne som bol spokojny s vysledkom, myslim ze aj vdaka kreatinu .. moje odporucanie je kre-alkalyn www.biceps.sk

rambo2

Ak ho bere v obrvskych davkach tak moze byt ze je podrazdenejsi,ale skor je to volovina lebo mu z toho nenarastu vecsie svaly ak ho bude brat viac..mne osobne trocha prepinalo zo stanozolu,ale to je uz ina tema,kreatin je neskodny.poviem to za 98 percent ludi co sa venuju cviceniu

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Creatin - Fórum - ZDRAVIE.sk