Creatin

Dienda

Záleží aj nejako, že pri akom športe to človek chce užívať? Myslím, že či sa to oplatí brať len pri nejakých kde sa podávajú veľké výkony alebo ako to je? Lebo mi chodíme liezť, tak či aj pri tom to môžem?

suchanka

pauzu ako taku nemusis, predsa len medzi sportovanim mas dni na regeneraciu, takze v tie dni ho brat nemusis, ked sa to tak vezme

Poster

je to podla mna ale uplne normalne vec, ze proste ked nieco pijes casto tak sa ti to tak zunuje.. predsa len ked chodis niekolkokrat tyzdenne cvicit, teraz v lete na bicykel alebo nieco a proste davas si ten kreatin pravidelne tak je najlepsie ked je taky bez chuti.. viem to podla mna aj manzelky ze mame radsej take.. tie ochutene sme ani nepozerali ked sme vyberali..

adellline

presne ako pises, aj podla mna su lepsie neutralne, ale take bez pachuti. aj tym sa podla mna prejavi kvalita, ked nie je pnicom citit. mala som kedysi aj ochuteny, no po pravde velmi rychlo som k tej prichuti proste dostala odpor. takto si vies ten prasok zmiesat s hocicim

kotros

bugino to asi zalezi od toho co mas ty radsej... ja teda nemam rad nic co je nejako ochutene... lebo sa mi ta chut tak velmi rychlo akoby zunuje...

bugino

takze pred akoukolvek aktivitou hej? Aj je jedno aku dobu predtym alebo jak? Je lepsie ked kreatin je ochuteny alebo ked neutralny? S cim mate lepsie skusenosti?

sompetko

je to tak, pred vykonom, ja kym som nasiel taky, ktory mi vyhovuje tak to trvalo, teraz uz asi od noveho roka si davam CreGAAtine, ked niekam ideme, ked idem cvicit alebo cosi a teda citim sa dobre, citim, ze ma to aj tak podpori, ale co je vyhodou to co tu tiez uz zaznelo, ze nezadrziava vodu, lebo mam oskusane aj ine znacky a teda niektore fest viazu, tak toto je velka vyhoda ;)

frajtinka

on by sa mal uzivat alebo teda pit pred nejakym sportovym vykonom. ci uz ides niekam na turu, do posilky, zabehat si, je to proste fajn si telo tak nejak spravne nabudit. a hlavne si treba vybrat kvalitu, to je gro celeho jeho uzivania