Creatin

daninka25

Pokiaľ viem tak nie. Aspoň manžel si kreatín dáva tak keď ide cvičiť, keď ideme niekam na túru. Z času na čas si aj ja dám, ale teda asi by som mala viacej cvičiť. Sestra tá na box chodí, tak by som sa k nej chcela pridať.

bugino

dakujem za kazdy komentar. Zaujalo ma, ze kolki tiez nad niecim takymto rozmyslate. Dnes je toho uz vela co sa odporuca uzivat, ale teda ja po pravde sa v tom nejako orientovat neviem, preto som aj sem napisal, lebo radsej si dam poradit. Ak som to spravne pochopil, tak kreatin sa nemusi pit kazdy den?

lukáš51952

budkira to, ze sa telu niekedy nechce je normalne, lebo mnohokrat sme aj psychicky unaveni a proste sa to prenesie aj na to telo, niekde sa to prejavit musi, ale dobre je, ze uz vieme si s tym poradit, najma ten pocit pri cviceni, ze to ide a po, to je proste skvele, osobne som taky uvolneny potom ;)
bonwo no a preto je rozdiel, co clovek uziva ;) aky kreatin ;)

lukáš51952

ondrej tak do istej miery ano, aj ked je fakt, ze teda som to nezacal uzivat kvoli tomu primarne, ale je to tiez pre mna velkym benefitom, ze sa to aj na tomto prejavi, nie je to na skodu :D

budkira

nooo som rada, ze nie som na tom takto sama. hlava sa nabudi, no telo niekedy strajkuje :) super, lebo vravim pozerala som si ich viacero, len ked som co to postudovala, nechcem proste aby sa mi na telo zbytocne viazala voda. este ta mozem poprosit, kdeze si ho kupujes?

lukáš51952

nie je kreatin ako kreatin ;) niektore viazu, ale tento co ja uzivam nie, to je tiez rozdiel oproti inym a tiez jeden z dovodov preco som po nom siahol. nie je kazdy den nedela ako sa hovori, su aj slabsie dni a prave v take dni je podla mna skoda keby sme sa opustili, zeby sme trenovat nesli ;)

budkira

ved prave preto by som take nieco potreboval aj ja co by ma tak nejak v zdravej miere nakoplo. nejake creatiny som pozerala, no docitala som sa, ze niektore na seba viazu vodu a to by som teda nechcela. ten tvoj je v tejto otazke na tom ako?

lukáš51952

to sa niekedy stava, ten co som pisal je aj pre muzov, aj pre zeny, pri tom nemusis premyslat a toto pozerat, ale viem, ze niektore sa tak aj delia, ale nechapem to :D ja tiez mam take dni, ze niekedy telo protestuje, ze sa na to necitim, ale toto mi pomoze v take dni ;)