Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Creatin

HEJDO

bingham: hej prehnal som to nevedel som no...teda zle som odhadol.. no ale aj tak to bola iba prva davka .. ze by to bolo odtoho .. ale tak nikdy som kreatin nedaval bolo to prvy krat a hned som zabil vela ...

bingham

Hejdo to som este nepocul....inak ten creatin ethyl ester je dobry.....

Ale to si trosku prehnal nie ???? nevies kolko je 2,5 gramu.....

HEJDO

VincentV: praveze myslim ze som nedodrziaval lebo nemal som zaidnu odmerku vieš a nevedel som kolko je asi dva a pol gramu a a myslim ze som si dal aj pat sest ale to iba tu prvu drhu po treningu som si dal menšiu ale teraz som zistil ze este menšiu treba ak pišu ze polovicu čajovej lyzičky.. mysliš ze by to bolo tym???? dik za odpoved

HEJDO

LUDIA CEM SA VAS SPYTAT KUPIL SOM SI KREATIN ETYL ESTER A AK SOM HO ZAčAL BRAT V PRVY DEN PRI TRENINGU MAM UPLNE OSLABNUTE KLBY NA LAKTOCH ZAPESTI DVIHAM MENšIE VAHY ESTE PRVE SERIE ZVLADNEM ALE POTOM DVIHAM MALO ANI NEDOCVIčIM TRASU SA MI RUKY JE TO ZNAčKOVY KREATIN OD BIO TECH STO PERCENTNY NEVETE čI TO MOZE BYT SNEHO? ??? DAKUJEM

limetka335

nečítala som príspevky podo mnou ale napíšem skúsenosť môjho frajera.. pribrať mu to pomohlo, nabral svaly ale musel pri tom riadne cvičiť a makať.. inak sa z toho dosť vyhádzal tak to prestal brať... teraz cvičí ďalej bez toho a mám pocit, že mu to nejako nechýba

doubledog

ja beriem kreatin, mne ucinkuje dobre
a nemam ziadne negativne priznaky
dost ma aj prekvapuje, co ste tu popisali, nic take som si na sebe nevsimol
aj testy mi robili, vsetky hodnoty su v poriadku
je ale fakt, ze beriem trochu nizsie nez odporucane davky

0vecka

alebo je nervozny lebo si mysli ze po mesiaci z neho bude rambo a neni :) bud skor rada ze robi nejaky sport :)

a BTW nevim ale mne kreatin nikdy nejak nefungoval vecsinou idem s vahou o 1kg hore a to je vsetko....

0vecka

2 julianka urcite nie skor to bude tym ze si to myslis mozno o tom aj rozpravas... creatin nema vplyv na hormonalnu cinnost atd...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Creatin - Fórum - ZDRAVIE.sk