Creatin

lukáš51952

ano ono to mas vlastne taku krabicku, kde mas nasackovane jednotlive tie davky alebo akoby som ti to povedal.
myslis, ze kedy cez den alebo ako? ja vacsinou si to davam tak ze pred treningom, pred nejakou takou vacsou aktivitou, to je tak ideal z mojho pohladu ;)

lukáš51952

no tak si to davam, ale mozes si dat aj dvakrat denne, ono zalezi aj od vahy, ze kolko si das, ked mas viacej jak 90kg, tak si mozes dat dve vrecuska bez problemov ;)
vies co neviem, ja tieto veci nejako nekombinujem, normalne si to davam do vody, nejako taketo srandy jak si pisal nepijem

stevino_m

Na jeden trening mas teda jeden sacik. Ma to aj nejaku prichut alebo nie. Teda chcem sa opytat, ci sa da miesat len s cistou vodou alebo si ho mozem dat napriklad aj s iontovym napojom?

lukáš51952

ano macino aj ja uzivam, ale tiez som zacal az ked pravidelne som zacal sportovat, chodim pravidelne na bicykel, hokej hravat, do fitka, takze aktivit mam ajajaaaj. posielam ti fotku co beriem. tento konkretne mi kamarat doporucil, ze ma s nim skusenosti a dobru. tiez som sa v tom nevyznal, nevedel som ake to ma vyhody, ale vela som cital po nete, zistoval si cez znamych a ozaj je to dobra vec ;)
stevino ono presne v taketo dni mi to tiez pomaha, ked som taky nejaky nesvoj tak mi pomoze aby som sa nakopol aby som isiel do fitka, aby som si to odmakal a citil sa pri tom dobre

stevino_m

Rad by som sa k vam pripol. Uz nejaky ten tyzden chodim do posilky, no v takychto produktoch som novacik. Niekedy mam taky pocit, ze hlava by aj chcela ist, no telu sa nejak nechce. Co to som si nastudoval, no ako ste pisali, kazda znacka ma svoju radu a neviem, na co si davat pri vybere pozor

macino

lukas tak aj ty uzivas? aky konkretne? lebo uz davnejsie som to pozeral, ale je tych vyrobcov a znaciek uz viacero a nevyznam sa nejako v tom ako vyberat

lukáš51952

bugino vyznam to ma pre ludi ktori sa sportu venuju pravidelne, niekolkokrat do tyzdna, ze nie ze raz za tyzden si idem zacvicit alebo tak, mam kamarata, ktora zapasi a teda ten na kreatin dopustit neda, vlastne vdaka nemu som sa dozvedel o tom, ze ma toto velky vyznam pri zlepsovani vysledkov, ze teda podava lepsie vykony odkedy si ho dava

jakiska

no ak planujes zacat sportovat, teda byt aktivnejsi pohybo, je to celkom fajn vec, dokaze ta tak nejak nabudit a tym vies dosiahnut lepsie a lepsie vysledky a podat vacsi vykon